fbpx

Jak Twój system ERP wspiera procesy kontroli jakości surowców i wyrobów?

Czy umożliwia też zdefiniowanie parametrów i metod badań laboratoryjnych, a także częstotliwości ich przeprowadzania?

Kontrola jakości na każdym etapie, od surowców, po produkty gotowe do sprzedaży, jest niezbędna do zachowania ich świeżości, jednolitych walorów smakowych i wyglądu. Wszystkie te aspekty są niezwykle istotne, jeśli chce się zdobyć przychylność wymagających konsumentów. Równie ważne jest to, że wszystkie aktywa przedsiębiorstwa (zbiorniki, pompy, piece i linie napełniające) są właściwie konserwowane w sposób, który pozwala zapobiec skażeniu i spełnić wymagania jakościowe. Wszystkie te informacje muszą być dobrze udokumentowane oraz łatwo dostępne dla kontrolerów – i, oczywiście, dla konsumentów kupujących produkty. Obejrzyj krótki film (poniżej) by przekonać się jak z tymi wyzwaniami radzi sobie rozwiązanie Infor CloudSuite Food & Beverage (Infor M3).

Wyzwanie 1: Receptury odwrócone 

Wyzwanie 2: Atrybuty

Wyzwanie 3: Kontraktacje i skup

Wyzwanie 4: Wiele jednostek miar i kontrola wagi

Wyzwanie 5: Identyfikacja, śledzenie i wycofanie

Wyzwanie 6: Daty przydatności i reklasyfikacja

Wyzwanie 7: Pakowanie

Wyzwanie 8: Mobilna obsługa procesów logistycznych

Wyzwanie 9: Kontrola jakości – zobacz materiał video poniżej

Wyzwanie 10: Prognozowanie popytu

Video wskazówka

Obejrzyj materiał video, w którym wyjaśniamy jak zarządzać recepturami odwróconymi w systemie ERP.

U nich wdrożyliśmy oprogramowanie dla produkcji

Nasi konsultanci mają bogate doświadczenie projektowe, realizowali projekty wdrożenia oprogramowania w wielu przedsiębiorstwach. Poznaj projekty, które zrealizowaliśmy.

Jak możemy Ci pomóc?

Zastanawiasz się, czy cyfrowa transformacja jest dla Ciebie? Może interesuję Ciebie digitalizacja procesów  w branży spożywczej? Chcesz zrobić krok w stronę przemysłu 4.0? Szukasz narzędzi wspierających optymalizację łańcucha dostaw i procesów produkcyjnych? Chętnie omówimy z Tobą korzyści, możliwości i wątpliwości, które masz. Zachęcamy do dzielenia się doświadczeniami, spostrzeżeniami i wrażeniami. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Wypełnij formularz: