fbpx

Czy Twój system ERP zapewnia mobilną obsługę procesów logistycznych?

… a także wspiera obsługę zbiorników i silosów, kontrolę miejsc składowania i stref magazynowych?

System Infor M3 zapewnia pełną obsługę operacji logistycznych związanych z magazynowaniem surowców produkcyjnych i wyrobów gotowych. Np. w magazynie można ustawić wiele lokalizacji, typów lokalizacji i grup lokalizacji podzielonych na strefy składowania w celu optymalizacji pobrań oraz odłożeń towarów. Lokalizacje mogą być skonfigurowane tak, by brały pod uwagę ograniczenia przepustowości, ograniczenia przedmiotów i klasyfikacje ABC. Sprzęt oraz magazynierzy mogą być również skonfigurowani w konkretnym magazynie, co umożliwia efektywne zarządzanie pobraniem. Obejrzyj krótki film by dowiedzieć się więcej.

Wyzwanie 1: Receptury odwrócone

Wyzwanie 2: Atrybuty

Wyzwanie 3: Kontraktacje i skup

Wyzwanie 4: Wiele jednostek miar i kontrola wagi

Wyzwanie 5: Identyfikacja, śledzenie i wycofanie

Wyzwanie 6: Daty przydatności i reklasyfikacja

Wyzwanie 7: Pakowanie

Wyzwanie 8: Mobilna obsługa procesów logistycznych – zobacz materiał video poniżej

Wyzwanie 9: Kontrola jakości

Wyzwanie 10: Prognozowanie popytu

Video wskazówka

Obejrzyj materiał video, w którym wyjaśniamy jak Infor CloudSuite Food & Beverage (Infor M3) zapewnia mobilną obsługę procesów logistycznych.

U nich wdrożyliśmy oprogramowanie dla produkcji

Nasi konsultanci mają bogate doświadczenie projektowe, realizowali projekty wdrożenia oprogramowania w wielu przedsiębiorstwach. Poznaj projekty, które zrealizowaliśmy.

Jak możemy Ci pomóc?

Zastanawiasz się, czy cyfrowa transformacja jest dla Ciebie? Może interesuję Ciebie digitalizacja procesów  w branży spożywczej? Chcesz zrobić krok w stronę przemysłu 4.0? Szukasz narzędzi wspierających optymalizację łańcucha dostaw i procesów produkcyjnych? Chętnie omówimy z Tobą korzyści, możliwości i wątpliwości, które masz. Zachęcamy do dzielenia się doświadczeniami, spostrzeżeniami i wrażeniami. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Wypełnij formularz: