fbpx

Jak zarządzić w systemie ERP różnymi metodami pakowania?…

… z uwzględnieniem przepisów pakowania, ewidencji opakowań zwrotnych i wielopoziomowej struktury opakowania…

Przygotowanie wysyłki wielopozycyjnego zamówienia wymaga realizacji dodatkowych czynności – np. kompletacji i pakowania. Zobacz jak funkcjonalności systemu Infor M3 umożliwiają zdefiniowanie rodzajów opakowań, różnych sposobów pakowania dla asortymentu czy klienta, jak również śledzenie bilansu opakowań zwrotnych wraz z naliczaniem należnych opłat, którymi powinien zostać obciążony klient. Obejrzyj krótki film (poniżej) by dowiedzieć się więcej.

Video wskazówka

Obejrzyj materiał video, w którym wyjaśniamy jak można zarządzać różnymi metodami pakowania w systemie ERP.

U nich wdrożyliśmy oprogramowanie dla produkcji

Nasi konsultanci mają bogate doświadczenie projektowe, realizowali projekty wdrożenia oprogramowania w wielu przedsiębiorstwach. Poznaj projekty, które zrealizowaliśmy.

Jak możemy Ci pomóc?

Zastanawiasz się, czy cyfrowa transformacja jest dla Ciebie? Może interesuję Ciebie digitalizacja procesów  w branży spożywczej? Chcesz zrobić krok w stronę przemysłu 4.0? Szukasz narzędzi wspierających optymalizację łańcucha dostaw i procesów produkcyjnych? Chętnie omówimy z Tobą korzyści, możliwości i wątpliwości, które masz. Zachęcamy do dzielenia się doświadczeniami, spostrzeżeniami i wrażeniami. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Wypełnij formularz: