fbpx

Branża produkcyjna ("general manufacturing")

Sprawdź, jak wiele problemów możemy wspólnie rozwiązać.

Nie tylko ERP –
dla produkcji ogólnej

Rozwiązania Infor CloudSuites dla branży produkcyjnej, razem
z systemem ERP Infor M3, tworzą kompletną ofertę pomagającą
w zarządzaniu firmą. Tysiące firm na świecie, i blisko sto firm
w Polsce użytkuje aplikacje Infor.

Usprawnienie działalności

Rozwiązanie Infor CloudSuite/ Infor M3 dla produkcji zostało zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach branżowych firm produkcyjnych i obsługuje zarówno produkcję procesową, jak i dyskretną lub połączenie obu.

Aplikacje Infor CloudSuite/ Infor M3 obejmują spektrum działań od łańcucha dostaw i całego procesu produkcyjnego po sprzedaż, serwis, dystrybucję i zarządzanie finansami. Obsługują lokalne zasady rynkowe, waluty i języki dla większości krajów uprzemysłowionych, a także szeroki zakres różnych środowisk i strategii produkcyjnych.

Wspierane obszary

Produkcja – zarządzanie wszystkimi aspektami sterowania produkcją, niezależnie od tego, czy używasz zleceń w produkcji dyskretnej, czy podejść Kanban/bez zleceń. Wszechstronne możliwości konfiguracyjne aplikacji Infor CloudSuite/ Infor M3 dla produkcji umożliwiają skalowanie systemu do dowolnej wielkości firmy i dostosowywanie go do zmian w środowisku produkcyjnym.
Finanse – aplikacja jest wstępnie skonfigurowana do obsługi procesów zarządzania finansami oraz controllingu finansowego. Główne obszary procesów, takie jak rozrachunki z odbiorcami, rozrachunki z dostawcami, Księga Główna, kalkulacja kosztów produktu i księgowość wewnętrzna, są częścią zintegrowanego rozwiązania.
Planowanie – nacisk na poziom obsługi klienta i dostępność produktów końcowych, z następującymi obszarami kluczowymi dla firmy produkcyjnej:

  • Prognozowanie (ręczne lub proste automatyczne) jako podstawa planowania MRP.
  • Zlecenia łańcucha dostaw zapewniające widoczność całego łańcucha dostaw.
  • Poziomy zapasów odzwierciedlające rzeczywistą sytuację w magazynie w dowolnym momencie.

Magazynowanie –  możliwość dokładnego ustalenia dostępności, a także zabezpieczenia dostaw FIFO. Transakcje magazynowe muszą być wykonywane blisko rzeczywistego zdarzenia, co minimalizuje wszelkie opóźnienia powodujące rozbieżności między stanami rzeczywistymi i systemowymi. Zgłaszanie problemów z zapasami musi być dokonywane w odpowiednim czasie, aby zapewnić, że klient otrzyma właściwe towary i umożliwić dokładność numerów inwentarzowych.
Sprzedaż – pomiary ostatecznych wyników w zakresie sprzedaży, przychodów i rentowności są możliwe dzięki zaawansowanej obsłudze cen i rabatów, mierzącej każdy rabat zmniejszający marżę zysku. Statystyki sprzedaży online od samego początku koncentrują się na celu.
Zarządzanie danymi podstawowymi – obejmuje pozycje, produkty, klientów i dostawców, i umożliwia stworzenie solidnych podstaw zintegrowanego rozwiązania dla firmy produkcyjnej.

Przyszłość produkcji jest cyfrowa...

Aby umożliwić sprawne i zintegrowane funkcjonowanie tego złożonego organizmu, jakim jest przedsiębiorstwo, potrzebna jest cyfrowa transformacja, którą są w stanie zapewnić tylko najnowocześniejsze narzędzia pochodzące od zaawansowanych technologicznie dostawców – wszak wiemy już, że przyszłość wytwarzania będzie oparta na inteligentnych narzędziach, integracji i skoncentrowaniu na wyniku. Uwaga: Ta przyszłość dzieje już teraz, i jest napędzana presją ekonomiczną, wymaganiami klientów i wysokim poziomem konkurencyjności.

Dla transformacji cyfrowej w branży produkcyjnej Infor i iPCC mają inteligentną platformę wspierającą rozwój – Infor Industry CloudSuite/ Infor M3.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Infor dla transformacji cyfrowej.

Infor CloudSuites/ Infor M3 dla produkcji – więcej niż ERP

Przykładowa funkcjonalność

Wyceń wdrożenie INFOR M3
w swojej firmie / organizacji

Dowiedz się więcej

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi oferty Infor dla produkcji.

Masz pytania dotyczące aplikacji Infor CloudSuites/ Infor M3?