fbpx
Krótkie
demo Infor M3
Produkty dodatkowe do Infor M3

Rozwiązania IT

Otwieramy biznes na nowe możliwości

Wybierz rozwiązanie dla swojej firmy

Oferujemy ekosystem informatyczny Infor CloudSuite, który skonfigurujemy i wdrożymy tak, by był rozwiązaniem „szytym na miarę”, a przy tym zbudowanym z gotowych elementów. Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach w zakresie oprogramowania oraz poznaj sposób, w jaki mogą one pomóc zrewolucjonizować Twój biznes.

Pakiety Infor CloudSuites dla branż

Niezależnie od branży, w której działasz, Infor zapewnia elastyczne i kompleksowe rozwiązania pozwalające na osiągnięcie zamierzonych wyników. Aplikacje Infor bazują na wieloletnich doświadczeniach w kluczowych branżach. Stworzyli je eksperci, którzy rozumieją wyjątkowe wyzwania, przed jakimi staje Twoja organizacja.

Aplikacje tworzące pakiety Infor CloudSuite

Aby zapewnić nieustającą innowacyjność w przedsiębiorstwie, aplikacje biznesowe Infor są projektowane z myślą o konkretnych branżach i działają w chmurze, zapewniając tym samym obsługę globalnego łańcucha dostaw i zarządzanie firmą z każdego poziomu. Poznaj lepiej rozwiązania IT i oceń ich przydatność w swojej firmie.

Obszary biznesowe

Wybierz obszar biznesowy, który chcesz usprawnić. Dowiedz się jak i gdzie wprowadzać zmiany i jakie narzędzia IT wybrać, żeby miały rzeczywisty wpływ na funkcjonowanie całej firmy, a nie tylko wybranego wcześniej fragmentu. Przedstawiamy narzędzia, które zwiększają efektywność przedsiębiorstwa w wybranych obszarach biznesowych.

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach biznesowych w zakresie oprogramowania oraz poznaj sposób, w jaki mogą one pomóc zrewolucjonizować Twój biznes.

Wdrożenia systemu ERP Infor M3

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris

Wdrożenie zaplanowane było na około 100 dni, ale dzięki perfekcyjnej koordynacji prace udało się sfinalizować wcześniej.

Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” S.A.

Podniesienia systemu Infor M3 do najnowszej wersji, który został zrealizowany w krótkim czasie 6 miesięcy.

Monieckiej Spółdzielni Mleczarskiej

Wdrożenie Infor M3 trwało zaledwie 9 miesięcy i objęło zakresem wszystkie procesy biznesowe, począwszy od skupu mleka, poprzez zakup pozostałych materiałów produkcyjnych i nieprodukcyjnych, produkcję, zarządzanie jakością, magazynowanie i logistykę, sprzedaż, zarządzanie finansami i rachunkowością, po raportowanie i opracowywania statystyk.

Zbudowane dla Twojej branży!

Open