fbpx

Rozwiązania IT

Otwieramy biznes na nowe możliwości.

Logo Infor

Wybierz nasze rozwiązanie dla swojej firmy

Współczesne przedsiębiorstwo, które chce działać sprawnie i konkurencyjnie, potrzebuje cyfrowej transformacji. Są ją w stanie zapewnić tylko najnowocześniejsze narzędzia pochodzące od zaawansowanych technologicznie dostawców. Przyszłość wytwarzania, napędzana presją ekonomiczną, wymaganiami klientów i wysokim poziomem konkurencyjności, dzieje się już teraz i opiera się właśnie na takich inteligentnych narzędziach, integracji i skoncentrowaniu na wyniku.

iPCC wraz z firmą Infor ma do zaoferowania nowoczesne i zaawansowane technologicznie narzędzia wspierające cyfrowy rozwój przedsiębiorstwa. Przedstawiamy inteligentną platformę Infor, która jest zestawem kompletnych aplikacji i usług, zapewniającym komunikację i integrację między elementami wewnętrznymi i zewnętrznymi (np. maszynami) oraz bezpieczeństwo całej organizacji.

Aplikacje branżowe Infor CloudSuites / Infor M3

Aplikacje branżowe Infor CloudSuites / Infor M3

Aplikacje Infor (w wersji on-premise lub chmurowej) bazują na wieloletnich doświadczeniach Infor przy wdrożeniach w kluczowych branżach (np. spożywczej, meblowej, kosmetycznej, produkcji ogólnej). Funkcjonalność tych systemów stworzyli eksperci, którzy rozumieją wyjątkowe wyzwania, przed jakimi stoją dane sektory przemysłu. W pakietach znajdują się systemy: ERP, CRM, SCM, PLM, WMS, panele produkcyjne, narzędzia do prognozowania popytu, konfiguracji wyrobu, śledzenia partii, i wiele innych. Wiodącym systemem, oferowanym i wdrażanym przez iPCC jest system ERP Infor M3, występujący zarówno w wersji on-premise, jak i chmurowej (w ramach pakietu Infor CloudSuite dla wybranej branży). Wszystkie rozwiązania Infor oparte są na tej samej logice, pochodzą od jednego dostawcy, uruchamiane są z jednej lokalizacji chmurowej i służą do zarządzania tymi wszystkimi procesami biznesowymi, którymi chcemy zarządzać. Wybierając wersję chmurową oprogramowania nie trzeba już wykonywać aktualizacji – dokonują się one automatycznie i regularnie, bez zaburzania dopasowanych do indywidualnych potrzeb modyfikacji i rozszerzeń aplikacji.

Narzędzia technologiczne Infor OS

Narzędzia technologiczne Infor OS

Baza technologiczna Infor OS (Operating Service) to podstawa służąca integracji całego przedsiębiorstwa, zarządzająca danymi przechowywanymi w chmurze Infor, wizualizująca informacje i dająca możliwość inteligentnego wglądu w te informacje, automatyzująca procesy biznesowe i zapewniająca możliwości samodzielnego tworzenia rozszerzeń aplikacji – by jak najlepiej spełniać indywidualne potrzeby danej firmy. To bardzo wyjątkowa warstwa – pozwalająca jak najbardziej dopasować się do wymagań firmy nie tylko przy uruchomieniu rozwiązania, ale zapewniająca innowacje przez wszystkie lata użytkowania.

Chmura współdzierżawiona AWS

Chmura współdzierżawiona AWS

Amazon Web Services zapewnia firmie Infor najwyższej jakości globalną infrastrukturę chmurową już od wielu lat. Dzięki temu rozwiązania Infor oparte na chmurze AWS charakteryzują się najwyższym stopniem niezawodności, wysokim poziomem skalowalności i bezpieczeństwa. Wszystko po to, aby sprawnie i w satysfakcjonujący sposób obsługiwać setki tysięcy użytkowników na całym świecie. Firma Infor jest odpowiedzialna za utrzymanie i aktualizację wszystkich elementów rozwiązania, takich jak niezbędne oprogramowanie i sprzęt, dzięki czemu klienci nie muszą tego robić samodzielnie. Amazon Web Services (AWS) zapewnia środowisko chmury obliczeniowej o najwyższej dostępnej obecnie wydajności sieci globalnej.

Analityka biznesowa i raportowanie

Analityka biznesowa i raportowanie

Rozwiązania Infor zawierają także narzędzia do analityki biznesowej. Infor Birst to potężny system analityczny, zawierający gotowe szablony BI i dashboardy dzielące się danymi, dający kompletny wgląd w biznes. Birst odznacza się przejrzystością, łatwością użytkowania, elastycznymi możliwościami konfiguracji i szybkiego raportowania.

Jak usprawnić zarządzanie przedsiębiorstwem? Pobierz nasze materiały dotyczące obszarów:

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach biznesowych w zakresie oprogramowania oraz poznaj sposób, w jaki mogą one pomóc zrewolucjonizować Twój biznes.

Wdrożenia systemu ERP Infor M3

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris

Wdrożenie zaplanowane było na około 100 dni, ale dzięki perfekcyjnej koordynacji prace udało się sfinalizować wcześniej.
Szczegóły

Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” S.A.

Podniesienia systemu Infor M3 do najnowszej wersji, który został zrealizowany w krótkim czasie 6 miesięcy.
Szczegóły

Moniecka Spółdzielnia Mleczarska

Wdrożenie Infor M3 trwało zaledwie 9 miesięcy i objęło zakresem wszystkie procesy biznesowe, począwszy od skupu mleka, poprzez zakup pozostałych materiałów produkcyjnych i nieprodukcyjnych, produkcję, zarządzanie jakością, magazynowanie i logistykę, sprzedaż, zarządzanie finansami i rachunkowością, po raportowanie i opracowywania statystyk.
Szczegóły

Zbudowane dla Twojej branży!