fbpx

Klienci

Poznaj użytkowników systemów Infor na całym świecie.

Logo Infor

Branża Spożywcza

Wiele wiodących marek branży spożywczej na całym świecie korzysta z rozwiązań Infor CloudSuite Food&Beverage (w tym z systemu Infor M3, który wchodzi w skład zestawu) aby móc szybciej reagować na potrzeby klienta, sprawnie i szybko zarządzać globalnym łańcuchem dostaw, optymalizować receptury i formuły, obsługiwać wiele kanałów sprzedaży, szybciej wprowadzać produkty na rynek, oraz zminimalizować odpady powstałe na skutek problemów z zarządzaniem zapasami.

Opis Systemu dla Branży Spożywczej

Przykłady wdrożeń Infor M3 w tej branży:

Branża Spożywcza Mleczarstwo

Infor rozumie wyzwania i złożoność branży mleczarskiej. Efektywne planowanie i prognozowanie staje się coraz bardziej skomplikowane – i coraz bardziej ważne dla rentowności spółdzielni mleczarskich. Infor CloudSuite Food&Beverage (z Infor M3 w zestawie) pomaga zoptymalizować te procesy i zaspokoić rosnące potrzeby konsumenta oraz wymogi branży co do jakości żywności. Kilkudziesięciu klientów – przedsiębiorstw mleczarskich na świecie – udowadnia, że aplikacja Infor Cloudsuite F&B jest wiodącym systemem w tym sektorze.

Opis Systemu dla Branży Spożywczej – Mleczarstwa

Przykłady wdrożeń Infor M3 w tej branży:

Branża Produkcyjna („general manufacturing”)

Aplikacje Infor (Infor CloudSuites dla branż oraz system ERP Infor M3) dostarczają narzędzia niezbędne do zarządzania działalnością firm o profilu produkcyjnym. Z pełnym rozwiązaniem przedsiębiorstwa te mogą monitorować transakcje w całej organizacji, w tym działania produkcyjne, łańcuch dostaw, relacje z klientami i dostawcami, procesy magazynowe i dystrybucyjne oraz zarządzanie finansami. Aplikacje Infor konsolidują je w jeden spójny widok działalności.

Opis Systemu dla Branży Produkcyjnej

Przykłady wdrożeń Infor M3 w tej branży:

Branża Meblowa

Firmy z branży meblarskiej, które korzystają z aplikacji Infor CloudSuite (z Infor M3 wchodzącym w skład zestawu), lepiej zarządzają kontrolą jakości oraz skracają czas produkcji i, co za tym idzie, zmniejszają jej koszty. Elastyczność systemu pozwala im też lepiej reagować na zróżnicowane wymagania produkcyjne.

Opis Systemu dla Branży Meblowej

Przykłady wdrożeń Infor M3 w tej branży:

Branża Kosmetyczna i chemii lekkiej

Firmy z branży chemii lekkiej mogą dzięki systemowi Infor CloudSuite lepiej zarządzać zdolnościami produkcyjnymi, jednocześnie obsługując duże ilości SKU, receptur i specyficznych zamówień klienta. Infor M3, wchodzący w skład zestawu aplikacji Infor CloudSuite Equipment,  to system zbudowany pod potrzeby branży, który może pomóc producentom farb kontrolować koszty, planować produkcję, efektywnie wykonywać szeregowanie operacji dla kolorów, rozmiarów opakowań, nagłych przezbrojeń i krótkich przestojów, jak również szybciej obsługiwać opracowywać receptury.

Opis Systemu dla Branży Chemii Lekkiej

Przykłady wdrożeń Infor M3 w tej branży: