fbpx

Infor M3/ Infor CloudSuite

Więcej niż ERP…

Zarządzanie złożonymi procesami produkcji, logistyki, finansów, planowania popytu, konfiguracji wyrobów itp… w przedsiębiorstwach.

Najskuteczniejsze oprogramowanie ERP

Infor M3 – zarówno w wersjo on-premise, jaki i chmurowej (w pakiecie Infor CloudSuite) – to system przeznaczony dla średnich i dużych producentów, dystrybutorów oraz dostawców usług serwisowych. Zapewnia elastyczność w zarządzaniu mieszanymi i złożonymi łańcuchami wartości. Zyskaj wygodę użytkowania, specyficzną dla branży funkcjonalność i elastyczne opcje wdrażania na wielofirmowej, wielokrajowej i wielostanowiskowej platformie rozwiązań do planowania zasobów przedsiębiorstwa (klasa ERP). Dzięki mechanizmom ERP w rozwiązaniu Infor M3 organizacja jest zdolna do szybkiego dostosowywania się do adaptacji trendów w branży, zmian modeli biznesowych oraz sprawnego rozwoju branży spożywczej, chemicznej, mody, wyposażenia i dystrybucji w organizacji.

Najważniejsze informacje o Infor M3

Branżowe, kompleksowe rozwiązanie ERP

Wdrożenie chmurowe lub lokalne

Wiezakładowość, wielofirmowość, wielokrajowość, wielowalutowość i wielojęzyczność

Lokalizacje krajowe: 23 języki w 46 krajach

Wbudowana elastyczność i rozszerzalność

Klienci o wdrożeniu systemu ERP Infor M3

Cechy i zalety systemu ERP Infor M3

Szybkie rezultaty przy zmniejszonym ryzyku.

Rozwiązanie Infor M3 można wdrożyć szybko, bez większych zmian, za pomocą akceleratorów implementacji — zestawu wstępnie skonfigurowanych procesów i treści specyficznych dla branży. Zmniejsz ryzyko projektowe i szybciej uzyskuj wyniki, zachowując jednocześnie elastyczność niezbędną do dopasowania rozwiązania do potrzeb Twojej firmy.

Wszechstronny wgląd w informacje dzięki analityce branżowej.

Rozwiązania Infor zawierają także narzędzia do analityki biznesowej. Infor Birst to potężny system analityczny, zawierający gotowe szablony BI i dashboardy dzielące się danymi, dający kompletny wgląd w biznes. Birst odznacza się przejrzystością, łatwością użytkowania, elastycznymi możliwościami konfiguracji i szybkiego raportowania.

Elastyczne opcje wdrażania ERP.

Poznaj różnorodne elastyczne i bezpieczne opcje realizacji wdrożenia, w tym konfigurację chmurową, lokalną i hybrydową. Infor obsługuje wszystkie te możliwości. Razem znajdziemy nowoczesne rozwiązanie technologiczne, które najlepiej spełni potrzeby organizacji i zrealizuje najlepsze praktyki.

Wdrożenia systemu ERP Infor M3

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris

Wdrożenie zaplanowane było na około 100 dni, ale dzięki perfekcyjnej koordynacji prace udało się sfinalizować wcześniej.
Szczegóły

Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” S.A.

Podniesienia systemu Infor M3 do najnowszej wersji, który został zrealizowany w krótkim czasie 6 miesięcy.
Szczegóły

Moniecka Spółdzielnia Mleczarska

Wdrożenie Infor M3 trwało zaledwie 9 miesięcy i objęło zakresem wszystkie procesy biznesowe, począwszy od skupu mleka, poprzez zakup pozostałych materiałów produkcyjnych i nieprodukcyjnych, produkcję, zarządzanie jakością, magazynowanie i logistykę, sprzedaż, zarządzanie finansami i rachunkowością, po raportowanie i opracowywania statystyk.
Szczegóły

Oprogramowanie dla branż

Masz pytania dotyczące rozwiązań Infor?