fbpx

Czy Twój system ERP kontroluje daty „najlepsze przed” i przydatności do spożycia?…

… a także umożliwia reklasyfikację i uwzględnia najpóźniejszą datę sprzedaży?

Klienci zawsze będą życzyli sobie najświeższych  produktów, jakie posiada producent. Jednocześnie, pomimo że poszczególne produkty mają różne okresy ważności – muszą zostać wysłane możliwie najszybciej. Rozwiązanie  Infor CloudSuite Food & Beverage (Infor M3) dla branży spożywczej umożliwia zarządzanie ograniczeniami dotyczącymi okresów ważności dzięki inteligentnemu szeregowaniu operacji z uwzględnieniem różnych elementów, takich jak np. pojemność zbiornika, czyszczenie oraz pozostałości zapachowe. Ponadto można modelować różne scenariusze sprzedaży nadwyżek produktów z uwzględnieniem okresów ważności, aby w jak najlepszy sposób wykorzystać posiadane zapasy.

Infor CloudSuite Food & Beverage (Infor M3) kontroluje nie tylko datę przydatności do spożycia, ale daje również możliwość oznaczenia okresu, w którym ewidencjonowany towar posiada najlepsze parametry. Zobacz film (poniżej), który wyjaśnia jak system radzi sobie z tym wyzwaniem.

Wyzwanie 1: Receptury odwrócone

Wyzwanie 2: Atrybuty

Wyzwanie 3: Kontraktacje i skup

Wyzwanie 4: Wiele jednostek miar i kontrola wagi

Wyzwanie 5: Identyfikacja, śledzenie i wycofanie

Wyzwanie 6: Daty przydatności i reklasyfikacja – zobacz materiał video poniżej

Wyzwanie 7: Pakowanie

Wyzwanie 8: Mobilna obsługa procesów logistycznych

Wyzwanie 9: Kontrola jakości

Wyzwanie 10: Prognozowanie popytu

Video wskazówka

Obejrzyj materiał video, który obrazuje jak nasz system ERP Infor CloudSuite Food & Beverage (Infor M3) kontroluje daty „najlepsze przed” i przydatności do spożycia, umożliwia reklasyfikację i uwzględnia najpóźniejszą datę sprzedaży.

U nich wdrożyliśmy oprogramowanie dla produkcji

Nasi konsultanci mają bogate doświadczenie projektowe, realizowali projekty wdrożenia oprogramowania w wielu przedsiębiorstwach. Poznaj projekty, które zrealizowaliśmy.

Jak możemy Ci pomóc?

Zastanawiasz się, czy cyfrowa transformacja jest dla Ciebie? Może interesuję Ciebie digitalizacja procesów  w branży spożywczej? Chcesz zrobić krok w stronę przemysłu 4.0? Szukasz narzędzi wspierających optymalizację łańcucha dostaw i procesów produkcyjnych? Chętnie omówimy z Tobą korzyści, możliwości i wątpliwości, które masz. Zachęcamy do dzielenia się doświadczeniami, spostrzeżeniami i wrażeniami. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Wypełnij formularz: