fbpx
Krótkie
demo Infor M3
Produkty dodatkowe do Infor M3

O Nas

Poznaj swoich przyszłych partnerów.

Logo Infor

Historia iPCC

Zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Nasz zespół specjalistów wyrósł z wieloletniej pracy z systemem klasy ERP Movex (poprzednia wersja systemu informatycznego Infor M3), którego właścicielem była firma Lawson. W 2008 roku stworzyliśmy firmę Polish Consulting Company, która, po przejęciu firmy Lawson przez Infor, jako polski partner korporacji Infor, zajmuje się dostarczaniem i wdrożeniem zintegrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwami (systemy klasy ERP i około-ERP), w szczególności systemu Infor M3. Obecnie z naszych usług korzysta ponad 80 przedsiębiorstw produkcyjnych i dystrybucyjnych w Polsce i za granicą. W kwietniu 2016 r. firma Polish Consulting Company zmieniła nazwę na iPCC.

Zaczęła się nasza przygoda z ERP

W iPCC rozumiemy, że nasze zadania wykraczają poza branżę IT. Dla wielu naszych klientów jesteśmy zaufanymi doradcami, których celem jest usprawnienie procesów i zwiększenie efektywności działania ich przedsiębiorstw.

Wieloletnie doświadczenie

Nasi konsultanci to profesjonaliści.
Konsultantów
Projektów
Średni staż pracy (lata)

Doświadczenie pozwala nam na dzielenie się wiedzą i proponowanie klientom rozwiązań, które przeszły pozytywną weryfikację w praktyce. Nasze wdrożenia w zakresie produkcji i dystrybucji to nie tylko wiedza z zakresu systemów informatycznych klasy ERP, ale także zastosowanie nowatorskich rozwiązań i narzędzi IT specyficznych dla konkretnej branży (dotyczy to m.in. przemysłu spożywczego, drzewno-meblarskiego, modowego, a także branż dystrybucji oraz wynajmu i serwisu maszyn i urządzeń).

ludzieLekko

Kompleksowy zespół

Zespół iPCC składa się z kierowników projektów / audytorów, konsultantów biznesowych specjalizujących się w zarządzaniu: finansami, łańcuchem dostaw, produkcją, a także konsultantów technicznych/programistów, architektów rozwiązań oraz konsultantów kontraktowych.

Zarząd i Partnerzy

Mariusz Dolata

Partner Zarządzający

Odpowiedzialny za Finanse

Wojciech Ratajczak

Partner Zarządzający

Odpowiedzialny za Konsulting

Tomasz Witek

Partner Zarządzający

Odpowiedzialny za Kluczowych Klientów

Paweł Wierzbowicz

Partner Zarządzający

Odpowiedzialny za Kluczowych Klientów

Dział Obsługi Klienta

konsultantów z zakresu finansów

konsultantów z zakresu logistyki/produkcji

konsultantów z zakresu logistyki

konsultantów z zakresu produkcji

konsultantów systemowych/technicznych

konsultant z zakresu e-biznesu

Konsultantów kontraktowych

Open