fbpx
Krótkie
demo Infor M3
Produkty dodatkowe do Infor M3

O Nas

Poznaj swoich przyszłych partnerów.

Logo Infor

Historia iPCC

Zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Nasz zespół specjalistów wyrósł z wieloletniej pracy z systemem klasy ERP Movex (poprzednia wersja systemu informatycznego Infor M3), którego właścicielem była firma Lawson. W 2008 roku stworzyliśmy firmę Polish Consulting Company, która, po przejęciu firmy Lawson przez Infor, jako polski partner korporacji Infor, zajmuje się dostarczaniem i wdrożeniem zintegrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwami (systemy klasy ERP i około-ERP), w szczególności systemu Infor M3. Obecnie z naszych usług korzysta ponad 80 przedsiębiorstw produkcyjnych i dystrybucyjnych w Polsce i za granicą. W kwietniu 2016 r. firma Polish Consulting Company zmieniła nazwę na iPCC.

Zaczęła się nasza przygoda z ERP

W iPCC rozumiemy, że nasze zadania wykraczają poza branżę IT. Dla wielu naszych klientów jesteśmy zaufanymi doradcami, których celem jest usprawnienie procesów i zwiększenie efektywności działania ich przedsiębiorstw.

Wieloletnie doświadczenie

Nasi konsultanci to profesjonaliści.
Konsultantów
Projektów
Średni staż pracy (lata)

Doświadczenie pozwala nam na dzielenie się wiedzą i proponowanie klientom rozwiązań, które przeszły pozytywną weryfikację w praktyce. Nasze wdrożenia w zakresie produkcji i dystrybucji to nie tylko wiedza z zakresu systemów informatycznych klasy ERP, ale także zastosowanie nowatorskich rozwiązań i narzędzi IT specyficznych dla konkretnej branży (dotyczy to m.in. przemysłu spożywczego, drzewno-meblarskiego, modowego, a także branż dystrybucji oraz wynajmu i serwisu maszyn i urządzeń).

ludzieLekko

Kompleksowy zespół

Zespół iPCC składa się z kierowników projektów / audytorów, konsultantów biznesowych specjalizujących się w zarządzaniu: finansami, łańcuchem dostaw, produkcją, a także konsultantów technicznych/programistów, architektów rozwiązań oraz konsultantów kontraktowych.

Zarząd i Partnerzy

Mariusz Dolata

Partner Zarządzający

Odpowiedzialny za Finanse

Piotr Michalak

Partner

Odpowiedzialny za rozwój współpracy międzynarodowej

Paweł Wierzbowicz

Partner Zarządzający

Odpowiedzialny za Kluczowych Klientów

Dział Marketingu i Sprzedaży

Dział Obsługi Klienta

konsultantów z zakresu finansów

konsultantów z zakresu logistyki/produkcji

konsultantów z zakresu logistyki

konsultantów z zakresu produkcji

konsultantów systemowych/technicznych

konsultant z zakresu e-biznesu

Konsultantów kontraktowych

Open