fbpx

O Nas

Poznaj swoich przyszłych partnerów.

Logo Infor

Historia iPCC

Działamy od 1992 roku

Nasz zespół specjalistów wyrósł z wieloletniej pracy z systemem klasy ERP Movex (poprzednia wersja systemu informatycznego Infor M3), którego właścicielem była firma Lawson. W 2008 roku stworzyliśmy firmę Polish Consulting Company, która, po przejęciu firmy Lawson przez Infor, jako polski partner korporacji Infor, zajmuje się dostarczaniem i wdrożeniem zintegrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwami (systemy klasy ERP i około-ERP), w szczególności systemu Infor M3. Obecnie z naszych usług korzysta ponad 80 przedsiębiorstw produkcyjnych i dystrybucyjnych w Polsce i za granicą. W kwietniu 2016 r. firma Polish Consulting Company zmieniła nazwę na iPCC.

1992

Początek działalności i pierwsze wdrożenia ERP Movex.

2008

Powstaje Polish Consulting Company, działamy jako partner Infor i wdrażamy Infor M3,

2016

Zmieniamy nazwę na iPCC i przeprowadzamy „rebranding” całej firmy.

2018

Włączamy do oferty aplikacje chmurowe Infor – Infor CloudSuites opracowane dla różnych branż.

2021

Zmieniamy siedzibę na wygodne biuro w nowoczesnym biurowcu.

W iPCC rozumiemy, że nasze zadania wykraczają poza branżę IT. Dla wielu naszych klientów jesteśmy zaufanymi doradcami, których celem jest usprawnienie procesów i zwiększenie efektywności działania ich przedsiębiorstw.

Wieloletnie doświadczenie

Nasi konsultanci to profesjonaliści.
Konsultantów
Projektów
Średni staż pracy (lata)

Doświadczenie pozwala nam na dzielenie się wiedzą i proponowanie klientom rozwiązań, które przeszły pozytywną weryfikację w praktyce. Nasze wdrożenia w zakresie produkcji i dystrybucji to nie tylko wiedza z zakresu systemów informatycznych klasy ERP, ale także zastosowanie nowatorskich rozwiązań i narzędzi IT specyficznych dla konkretnej branży (dotyczy to m.in. przemysłu spożywczego, drzewno-meblarskiego, modowego, a także branż dystrybucji oraz wynajmu i serwisu maszyn i urządzeń).

Kompleksowy zespół

Poznaj nas bliżej

Zespół iPCC składa się z kierowników projektów / audytorów, konsultantów biznesowych specjalizujących się w zarządzaniu: finansami, łańcuchem dostaw, produkcją, a także konsultantów technicznych/programistów, architektów rozwiązań oraz konsultantów kontraktowych.

Zarząd i Partnerzy

Wojciech RatajczakPrezes zarządu

Paweł WierzbowiczWiceprezes zarządu

Mariusz DolataPartner

Cezary MelcerPartner

Grzegorz OsiakDyrektor konsultingu

Dział Marketingu i Sprzedaży

Agnieszka KrzychowiczSales manager

Natasza Rabsztyn-PiekarskaMarketing manager