fbpx

Jak zarządzanie cyklem życia produktów przyspiesza innowacje produktowe?

Webinarium z cyklu: Cyfryzacja Branży Spożywczej

Cykl życia produktu a innowacje produktowe

O webinarium

To innowacje kierują produkt na drogę sukcesu. Chcesz uwolnić ukrytą moc drzemiącą w cyklu życia produktu? Usprawnić proces dostarczania innowacyjnych rozwiązań na rynek? Co możesz zrobić, aby Twoje przedsiębiorstwo było bardziej innowacyjne? Czy wdrożony system ERP wspiera odpowiednio uruchomienie innowacyjnych produktów?

System ERP (Enterprise Resource Planning) wspiera, optymalizuje i standaryzuje procesy biznesowe, natomiast rozwój innowacji i produktów wspierają systemy klasy PLM – Zarządzanie Cyklem Życia Produktu (ang. Product Lifecycle Management). Głównym zadaniem systemu klasy PLM jest kompleksowe wspomaganie przedsiębiorstwa we wszystkich obszarach tworzenia i rozwoju produktów. System tej klasy wspiera cały cykl rozwoju i życia produktu, tj. od momentu stworzenia koncepcji, poprzez projekt, następnie produkcję, aż po obsługę posprzedażną i utylizację. System PLM jest narzędziem informatycznym integrującym zasoby ludzkie, dane, procesy i narzędzia, które dają możliwość kontrolowania i zarządzania całością informacji o produkcie. Zapraszamy na webinarium, podczas którego przedstawimy, jak zarządzanie cyklem życia produktów przyspiesza innowacje produktowe.

Dla kogo?

Webinarium kierujemy przede wszystkim do przedstawicieli firm z branży spożywczej. Przedsiębiorstw, które posiadają już wdrożone systemy ERP, a także tych, które planują ich zakup lub zmianę. Podczas spotkania przedstawimy zagadnienia związane z zarządzaniem cyklem życia produktu. Pracowaliśmy na realnych przykładach i konkretnych funkcjonalnościach systemu, które na co dzień znajdują zastosowanie w przedsiębiorstwach przemysłu przetwórstwa spożywczego.

Dla osób, które wcześniej rejestrowały się na webinarium, nagranie dostępne jest pod indywidualnym linkiem przesłanym mailem przed 27.11 – po kliknięciu w link otwiera się strona z miejscem na wprowadzenie adresu e-mail podanego przy rejestracji. Dla tych z Państwa, którzy nie rejestrowali się, a chcieliby zobaczyć nagranie webinarium, dostęp zostanie przyznany po rejestracji – proszę kliknąć w button poniżej.

Agenda webinarium

W trakcie webinarium pokażemy jak można:

zoptymalizować działania w zarządzaniu portfolio produktów, poprzez sprawną analizę portfela produktów i zarządzanie priorytetami w projektach rozwoju oraz wdrożenia innowacji produktowych.

obniżyć koszty projektowania produktów i wprowadzenia na rynek, poprzez wgląd w dane w czasie rzeczywistym co przekłada się na zwiększenie rentowność poszczególnych projektów,

zautomatyzować zarządzanie etykietami i składnikami dla wielu rynków – większa niezawodność  i zapewnienie zgodności z regulacjami prawnymi.

sprawniej zarządzać informacją i zapewnić większą transparentność specyfikacji oraz obsługi zapytań.

TO WYDARZENIE JUŻ SIĘ ODBYŁO

Możesz uzyskać dostęp do nagrania

Kliknij w button

Nagranie otrzymasz bezpłatnie

Dlaczego warto?

Dowiesz się, jak zwiększyć prawdopodobieństwo udanej realizacji projektów priorytetowych.

Podpowiemy Ci, jak skrócić czas wprowadzenia produktu na rynek.

Poznasz mechanizmy, które umożliwią Ci budowę i utrzymanie bazy informacji o produktach.

Pokażemy jak zmaksymalizować wykorzystanie nowych pomysłów oraz śledzenie potrzeb rynkowych.

Poznaj prelegenta

Zarządzanie cyklem życia produktu

Maarten Hagen

Dyrektor ds. rozwiązań PLM w firmie Infor

Zarządzanie cyklem życia produktu - innowacje produktowe

Wypełnij formularz, aby otrzymać nagranie.
OTRZYMAJ DOSTĘP DO NAGRANIA

Zaawansowane zarządzanie cyklem życia produktu