fbpx
Krótkie
demo Infor M3
Produkty dodatkowe do Infor M3

Webinarium z cyklu: Cyfryzacja Branży Spożywczej

Cykl życia produktu a innowacje produktowe

O webinarium

To innowacje kierują produkt na drogę sukcesu. Chcesz uwolnić ukrytą moc drzemiącą w cyklu życia produktu? Usprawnić proces dostarczania innowacyjnych rozwiązań na rynek? Co możesz zrobić, aby Twoje przedsiębiorstwo było bardziej innowacyjne? Czy wdrożony system ERP wspiera odpowiednio uruchomienie innowacyjnych produktów?

System ERP (Enterprise Resource Planning) wspiera, optymalizuje i standaryzuje procesy biznesowe, natomiast rozwój innowacji i produktów wspierają systemy klasy PLM – Zarządzanie Cyklem Życia Produktu (ang. Product Lifecycle Management). Głównym zadaniem systemu klasy PLM jest kompleksowe wspomaganie przedsiębiorstwa we wszystkich obszarach tworzenia i rozwoju produktów. System tej klasy wspiera cały cykl rozwoju i życia produktu, tj. od momentu stworzenia koncepcji, poprzez projekt, następnie produkcję, aż po obsługę posprzedażną i utylizację. System PLM jest narzędziem informatycznym integrującym zasoby ludzkie, dane, procesy i narzędzia, które dają możliwość kontrolowania i zarządzania całością informacji o produkcie. Zapraszamy na webinarium, podczas którego przedstawimy, jak zarządzanie cyklem życia produktów przyspiesza innowacje produktowe.

Dla kogo?

Webinarium kierujemy przede wszystkim do przedstawicieli firm z branży spożywczej. Przedsiębiorstw, które posiadają już wdrożone systemy ERP, a także tych, które planują ich zakup lub zmianę. Podczas spotkania przedstawimy zagadnienia związane z zarządzaniem cyklem życia produktu. Pracować będziemy na realnych przykładach i konkretnych funkcjonalnościach systemu, które na co dzień znajdują zastosowanie w przedsiębiorstwach przemysłu przetwórstwa spożywczego.

Podczas webinariów zawsze staramy się przekazywać uczestnikom maksimum informacji w jak najbardziej przystępnej formie. Z tego względu ilość miejsc na każde wydarzenie jest limitowana. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się więcej na temat usprawnień w zarządzaniu cyklem życia produktu, to już dziś wypełnij formularz. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Agenda webinarium

W trakcie webinarium pokażemy jak można:

zoptymalizować działania w zarządzaniu portfolio produktów, poprzez sprawną analizę portfela produktów i zarządzanie priorytetami w projektach rozwoju oraz wdrożenia innowacji produktowych.

obniżyć koszty projektowania produktów i wprowadzenia na rynek, poprzez wgląd w dane w czasie rzeczywistym co przekłada się na zwiększenie rentowność poszczególnych projektów,

zautomatyzować zarządzanie etykietami i składnikami dla wielu rynków – większa niezawodność  i zapewnienie zgodności z regulacjami prawnymi.

sprawniej zarządzać informacją i zapewnić większą transparentność specyfikacji oraz obsługi zapytań.

Kiedy i gdzie?

27.11.2020 (piątek)

10.00 - 11.00

Online

Udział w webinarium jest bezpłatny

Dlaczego warto?

Dowiesz się, jak zwiększyć prawdopodobieństwo udanej realizacji projektów priorytetowych.

Podpowiemy Ci, jak skrócić czas wprowadzenia produktu na rynek.

Poznasz mechanizmy, które umożliwią Ci budowę i utrzymanie bazy informacji o produktach.

Pokażemy jak zmaksymalizować wykorzystanie nowych pomysłów oraz śledzenie potrzeb rynkowych.

Poznaj prelegenta

Zarządzanie cyklem życia produktu

Maarten Hagen

Dyrektor ds. rozwiązań PLM w firmie Infor

Jak zepewnić sobie udział?

W pierwszym kroku wypełnij formularz rejestracyjny, aby zgłosić chęć udziału w webinarium.

Zarejestruj się tutaj

Odbierz wiadomość e-mail z linkiem do wirtualnego spotkania.

Zarejestruj się tutaj

Zaloguj się do spotkania online. Udział jest całkowicie bezpłatny.

Zarejestruj się tutaj

Na Twój adres e-mail, otrzymasz dostęp do nagrania webinarium – niezależnie czy udało Ci się uczestniczyć w terminie spotkania czy też nie.

Zarejestruj się tutaj

Zaaawansowane zarządzanie cyklem życia produktu

Zarządzanie cyklem życia produktu - innowacje produktowe

Przejdź do formularza rejestracyjnego i weź udział w bezpłatnym webinarium. Wydarzenie odbędzie się 27.11.2020 (piątek). Rozpoczynamy o 10.00. Zarezerwuj 1 godzinę.
Open