fbpx

Wdrożenie ERP w chmurze: Infor standaryzuje procesy biznesowe w firmie Nutreco

Firma Nutreco standaryzuje procesy biznesowe w skali globalnej dzięki Infor CloudSuite Food & Beverage. System dostępny jest w modelu chmurowym. Poznaj Nutreco i oceń zakres wdrożenia systemu ERP w chmurze.

Przykład wdrożenia systemu Infor CloudSuite Food & Beverage w branży spożywczej

Nutreco, światowy ekspert w dziedzinie żywienia zwierząt i produkcji pasz dla ryb wprowadził rozwiązanie Infor CloudSuite Food & Beverage w 100 zakładach zlokalizowanych w 35 krajach – zgodnie z harmonogramem i przewidzianym budżetem. Obejrzyj ten film, aby dowiedzieć się, jak firma Nutreco wyznacza nowy standard w obsłudze swoich klientów za pomocą rozwiązań cyfrowych.

 

Video Case Study

Obejrzyj materiał video i poznaj szczegóły wdrożenia systemu Infor CloudSuite Food & Beverage, który standaryzuje procesy biznesowe w skali globalnej.

U nich wdrożyliśmy oprogramowanie dla produkcji

Nasi konsultanci mają bogate doświadczenie projektowe, realizowali projekty wdrożenia oprogramowania w wielu przedsiębiorstwach. Poznaj projekty, które zrealizowaliśmy.

Jak możemy Ci pomóc?

Chcesz wdrożyć system ERP w chmurze, który standaryzuje procesy biznesowe? Może interesuję Ciebie digitalizacja procesów etykietowania w branży spożywczej? Chcesz zrobić krok w stronę przemysłu 4.0? Szukasz narzędzi wspierających optymalizację łańcucha dostaw i procesów produkcyjnych? Chętnie omówimy z Tobą korzyści, możliwości i wątpliwości, które masz. Zachęcamy do dzielenia się doświadczeniami, spostrzeżeniami i wrażeniami. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Wypełnij formularz: