fbpx

TAL Apparel Limited przeprowadza migrację do chmury

Infor, jeden z czołowych dostawców aplikacji biznesowych specjalizowanych dla wybranych branż i poinformował, że TAL Apparel Limited, dostawca innowacyjnych produktów i usług dla całego łańcucha dostaw w branży odzieżowej, zakończył pierwszą fazę migracji z poprzedniego systemu ERP do Infor Cloudsuite™ Fashion, aby osiągnąć znaczącą redukcję kosztów oraz poprawić efektywność operacyjną.

TAL rozpoczął migrację swojego systemu z Infor M3 do Infor Cloudsuite™ Fashion w kwietniu 2016 roku. Zespoły TAL i Infor współpracowały nad migracją wszystkich 1500 użytkowników w sześciu krajach do nowego systemu podczas trzydniowego planowanego przestoju, aby zminimalizować zakłócenia działalności firmy. Osiągnięto 50% redukcję czasu realizacji „ciężkich” zadań wsadowych takich jak kalkulacja MRP czy zamykanie okresu.

„Zespół Infor znakomicie rozumie naszą branżę. Konsultanci Infor M3 pracujący dla nas mają wieloletnie doświadczenie zarówno w pracy z systemem M3 oraz w branży modowej”- powiedział dr Delman Lee, prezes  i CTO  w TAL Apparel Limited. „Wszystko to pomogło nam poprawić wydajność, znacząco zwiększając naszą zdolność operacyjną produkcji.”

Po migracji TAL do Infor CloudSuite Fashion, system ERP zostanie bezproblemowo zaktualizowany do kolejnej wersji, co pozwoli na jak najlepsze wykorzystanie skalowalności, wydajności, bezpieczeństwa i innowacyjności systemu.

Branża odzieżowa stoi przed poważnymi wyzwaniami związanymi z tempem innowacji produktów, transformacją cyfrową i rozwojem omnichannel.  W erze big data i przetwarzania w chmurze kluczowym czynnikiem w osiągnięciu sukcesu w biznesie jest znalezienie sposobów na wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań ERP opracowanych specjalnie dla branż, co zapewnia możliwość sprostania szybko zmieniającym się potrzebom i uzyskania wyższej rentowności.

W porównaniu z tradycyjnymi wdrożeniami, rozwiązania oparte na chmurze mogą ograniczyć jednorazowe inwestycje w sprzęt i oprogramowanie, dzięki czemu przedsiębiorstwa mogą skupić się na innowacjach biznesowych. Elastyczność związana z chmurą może zapewnić lepszą obsługę innowacji biznesowych oraz zindywidualizowanej produkcji.

„Przechodzenie do chmury stało się już trendem w biznesie. Główną wartością, jaką niesie chmura, jest szybka i elastyczna rozbudowa biznesu online, a także poprawa struktury kosztów przedsiębiorstwa.  Jesteśmy bardzo zadowoleni, że TAL Apparel rozpoczął migrację do Infor Cloudsuite ™ Fashion i osiągnął znaczną poprawę wydajności operacyjnej. Jesteśmy  gotowi wspierać więcej firm z branży w Azji w procesie migracji do chmury „- powiedział Graham McColough, wiceprezes, dyrektor zarządzający Infor w północnej Azji.

Zgodnie z zapewnieniem dr Lee, TAL Apparel współpracuje obecnie z Infor nad wdrożeniem rozwiązania Infor Workforce Management.

O firmie TAL Apparel Limited

TAL Apparel to jeden z największych na świecie i najbardziej cenionych producentów odzieży, produkujący koszule, bluzki, dzianiny, spodnie, odzież wierzchnią i garnitury dla wielu najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych. Firma łączy własne umiejętności i kreatywność z umiejętnościami znanych marek, aby tworzyć najlepsze ubrania na świecie. TAL Apparel, z siedzibą w Hong Kongu, ma 11 fabryk w Azji z siłą roboczą ponad 25 000 osób. Od 1983 roku firma sprzedała ponad 1 000 000 000 sztuk odzieży,  jedna na każdą z 6 koszul sprzedawanych w USA została wyprodukowana przez TAL Apparel.

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do odwiedzenia strony www.talapparel.com

O firmie Infor

Infor tworzy specjalizowane branżowo oprogramowanie dla biznesu udostępniane m.in. w technologii cloud. Firma zatrudnia 15 000 pracowników, obsługuje 90 000 klientów w ponad 170 krajach. Rozwiązania Infor są tworzone z myślą o rozwoju. Więcej informacji na stronie http://pl.infor.com/.