fbpx

Liljeholmens Candle Factory oświetla przyszłość z pomocą Infor M3 CloudSuite

Infor®, dostawca branżowych aplikacji do zarządzania, poinformował, że firma Liljeholmens Stearinfabrik wybrała Infor M3 CloudSuite do obsługi procesów zaopatrzenia, planowania, produkcji i dostaw. Rozwiązanie, działające w chmurze współdzierżawionej, oparte jest na usługach Amazon Web Services (AWS).

Liljeholmens Stearinfabrik jest największym wytwórcą świec stearynowych na świecie i jedną z najstarszych działających firm w Szwecji. Fabryka przedsiębiorstwa znajduje się w Oskarshamn, a siedziba główna – w Malmö. Liljeholmens od wielu lat jest użytkownikiem systemu ERP Infor M3 w wersji on-premise.

“Mieliśmy migrować nasze rozwiązanie on-premise do najnowszej wersji M3, ale zdaliśmy sobie sprawę z tego, że z naszymi ograniczonymi zasobami IT lepiej przenieść się do chmury” – powiedziała Sofia Lanebäck, odpowiedzialna za łańcuch dostaw i system Infor M3 w Liljeholmens. „Z Infor M3 CloudSuite będziemy automatycznie otrzymywać aktualizacje i nowe funkcje, jednocześnie utrzymując łatwość korzystania z aplikacji.”

Stroną wykonującą migrację do chmury w Liljeholmens  będzie jeden z lokalnych partnerów Infor – Meridion. Projekt rozpoczyna się w styczniu i ma potrwać do maja. Meridion jest odpowiedzialny za projekt bezproblemowego przeniesienia do chmury, a także za weryfikację procesów i technicznej migracji wykonanej przez Infor.

„Mamy rozległe doświadczenie w Infor M3 i Qlik, a za pomocą Infor OS będziemy w stanie zapewnić sprawne integracje – zarówno nowe, jak i te, które muszą zostać w środowisku on-prem, jak np. integracje z maszynami w fabryce czy integracje EDI z różnymi klientami” – powiedział Johan Bystedt, CEO w Meridion.

„Mamy teraz nowoczesną platformę, która pozwoli nam też połączyć procesy takie jak np. przepływ pracy pomiędzy różnymi oddziałami oraz zapewni przechowywanie dokumentacji dotyczącej produkcji i zarządzania jakością bezpośrednio w podległych systemach zamiast w sieci” – konkluduje Lanebäck.

O firmie Liljeholmens Stearinfabrik

Liljeholmens Candle Factory w Oskarshamn jest największym na świecie producentem świec stearynowych i jedną z najstarszych działających firm w Szwecji. Świece są odlewane w 100% ze stearyny, taką samą metodą jak na początku działalności firmy w 1839 roku, choć proces ten obecnie jest połączeniem rękodzieła i zautomatyzowanej produkcji. Więcej informacji: liljeholmens.se/sv/

Kontakt dla mediów:

Richard Moore
Infor PR Manager, EMEA
+447976111243
Richard.Moore@infor.com

# # #

Źródło: Infor

W Polsce Infor CloudSuite jest dystrybuowany i wdrażany przez polskiego partnera Infor – iPCC Sp. z o.o. (www.i-pcc.pl).

Kontakt: natasza.piekarska@i-pcc.pl