fbpx

Największa firma odzieżowa w Izraelu przygotowuje się do sezonu świątecznych zakupów za pomocą rozwiązań Infor

Czołowa izraelska firma odzieżowa – Delta Galil – przygotowuje się do intensywnego sezonu świątecznych zakupów, wdrażając zaawansowany moduł Infor M3 WMS (system zarządzania magazynem), aby usprawnić realizację zamówień internetowych od klientów. Projekt wdrożeniowy trwał ok. sześć miesięcy i został zrealizowany przez firmę Intentia Israel będącą partnerem firmy Infor.

Avi Avital, wiceprezes firmy Delta Galil ds. systemów informatycznych, powiedział: „Naszym celem było osiągnięcie trzy razy wyższych celów w zakresie realizacji zamówień w porównaniu z rokiem ubiegłym. Zrealizowaliśmy te cele, a nawet je przekroczyliśmy. Nowa infrastruktura informatyczna została już przetestowana podczas chińskiego Dnia Kawalera oraz Dni Zakupowych Shopping IL i okazała się znacznie sprawniejsza od poprzedniej. Bardzo się cieszymy ze współpracy z firmą Intentia przy wdrożeniu, i jesteśmy dumni z naszej zdolności do spełniania wysokich wymagań klientów dotyczących natychmiastowej i sprawnej dostawy wszystkich artykułów oferowanych online”.

Moduł Infor M3 WMS jest zintegrowany z Infor M3 — rozwiązaniem do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP), które stanowi podstawę operacji firmy Delta Galil w zakresie produkcji i dostaw. Firma Intentia Israel od paru lat wspiera i rozbudowuje rozwiązanie Infor M3 pod kątem wymagań i standardów Delty Galil, we współpracy z działem systemów informatycznych tej firmy.

Obecny projekt pozwolił firmie Delta Galil wprowadzić automatyzację, obniżyć koszty operacyjne, przeprowadzać zaawansowaną kontrolę jakości oraz osiągnąć wyjątkową wydajność przygotowywania i realizacji zamówień. Projekt zwiększył również możliwości zarządzania zamówieniami i dostawy dzięki zapewnieniu pełnej przejrzystości i graficznej analizy danych dotyczącej tego, co się dzieje w nowym centrum dystrybucyjnym, obejmującej m.in. dane dotyczące monitorowania zamówień oraz dane dotyczące sprzętu oraz pracowników realizujących zamówienia, za pomocą innowacyjnej i łatwej w użyciu aplikacji.

Dedi Angel, dyrektor ds. operacyjnych w firmie Intentia, powiedział: „Delta Galil to najbardziej zaawansowana technologicznie firma odzieżowa. Stara się iść z duchem czasu i wdrażać innowacyjne rozwiązania, które pozwalają jej zapewniać klientom jak najlepszą obsługę i jak najwyższą jakość w sposób szybki i prosty. Obecny projekt optymalizuje dostawę produktów do klientów kupujących online i pozwala firmie osiągnąć wyśrubowane cele w sezonach szczytowej liczby zamówień”.

Informacje o firmie Intentia Israel

Intentia Israel jest regionalnym przedstawicielem firmy Infor. Zatrudnia doświadczonych ekspertów w dziedzinie ERP, którzy mają głęboką wiedzę na temat procesów w wielu różnych branżach oraz bogate doświadczenie we wdrażaniu skomplikowanych projektów informatycznych obejmujących całe organizacje w Izraelu i innych krajach. Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Intentia Israel została uhonorowana wieloma nagrodami przez firmę Infor.

Informacje o firmie Delta Galil

Delta Galil Industries jest globalnym producentem i sprzedawcą odzieży dla mężczyzn, kobiet i dzieci, sprzedającym zarówno odzież swoich własnych marek, jak i innych marek. Firma została założona w 1975 r. i od początku starała się tworzyć produkty z myślą przede wszystkim o użytkowniku, a nie materiale, oraz kładąc nacisk w równym stopniu na wygodę, estetykę i jakość. Delta Galil produkuje innowacyjną odzież bezszwową (w tym biustonosze, bieliznę modelującą i skarpetki), bieliznę damską, bogaty wybór bielizny męskiej, odzież dziecięcą, piżamy oraz odzież sportową i rekreacyjną. Ponadto Delta Galil projektuje, produkuje i sprzedaje odzież dżinsową pod marką 7 For All Mankind® oraz odzież damską pod marką Splendid®. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.deltagalil.com.

O firmie Infor

Infor tworzy specjalizowane branżowo oprogramowanie dla biznesu, udostępniane m.in. w technologii chmury. Firma zatrudnia 17 300 pracowników i obsługuje ponad 68 000 klientów w ponad 170 krajach. Rozwiązania Infor są tworzone z myślą o rozwoju. Więcej informacji na stronie http://pl.infor.com/.

W Polsce system Infor M3 jest od wielu lat dystrybuowany i wdrażany przez polskiego partnera Infor – iPCC Sp. z o.o. (www.i-pcc.pl).

Źródło: Infor