fbpx

Infor pomaga zabezpieczyć przyszłą działalność Browaru Abro

Åbro Bryggeri inwestuje w ambitne cele związane z rozwojem z Infor CloudSuite Food & Beverage.

Infor ogłosił, że Åbro Bryggeri, najstarszy szwedzki browar rodzinny, wybrał Infor CloudSuite Food & Beverage, aby ułatwić osiągnięcie swoich ambitnych celów w zakresie rozwoju, po przeprowadzeniu procesu przetargowego, w którym uczestniczyło trzech dostawców. Jest to część transformacji firmy Åbro Bryggeri w kierunku nowoczesnego systemu biznesowego.

Dowiedz się więcej o Infor CloudSuite Food & Beverage: www.infor.com/products/cloudsuite-food-and-beverage

„Przez wiele lat rozwijaliśmy nasz system ERP we własnym zakresie i widzieliśmy, że istnieje ryzyko, iż kompetencje pozwalające na dalsze korzystanie z rozwiązania znikną, a koszty operacyjne wzrosną” – mówi Björn Ainemo, CFO w Browarze Åbro. „Zaczęliśmy więc szukać na rynku nowego odpowiedniego rozwiązania, dzięki któremu moglibyśmy się rozwijać. Infor wyróżniał się tym, że rozwiązanie było skonfigurowane dla naszej branży i pasowało do wielu zadań, które chcieliśmy realizować. Dzięki firmie Infor otrzymujemy również więcej funkcjonalności B2B, których nie ma nasze obecne rozwiązanie. Co więcej, wszystkie funkcje są częścią jednego systemu”.

Infor był jednym z trzech dostawców, których oceniał Åbro Bryggeri. Pandemia sprawiła, że ocena wymagała roku zdalnych spotkań, które ostatecznie doprowadziły do wyboru Infor CloudSuite Food & Beverage. Obecnie trwa wdrożenie z pomocą firmy konsultingowej M3CS.

„W trakcie całego procesu mieliśmy dobry kontakt zarówno z działem sprzedaży firmy Infor, jak i M3CS i czuliśmy zaufanie do obu stron”, mówi Håkan Larsson, kierownik łańcucha dostaw w Åbro Bryggeri. „Co nie mniej ważne, kładliśmy nacisk na to, aby osoby, z którymi współpracujemy, znajdowały się w naszym najbliższym otoczeniu, gdyż w trakcie wdrożenia odbywa się wiele warsztatów”.

Firma Åbro Bryggeri została założona w 1856 roku, a od 1898 roku jest własnością tej samej rodziny. Zaczęło się od warzenia piwa, ale z biegiem lat asortyment znacznie się rozszerzył. Obecnie Åbro Bryggeri składa się z grupy posiadającej kilka marek i działającej na wielu rynkach również poza Szwecją.

„Mamy teraz rozwiązanie przystosowane do przyszłości, jak np. nasz e-commerce, gdzie klienci będą mogli składać zamówienia bezpośrednio w systemie, co jest niemożliwe w naszej obecnej aplikacji” – mówi Anne Lageson, kierowniczka ds. IT w Åbro Bryggeri. Rozwiązanie firmy Infor działa w chmurze, co upraszcza sprawy od strony informatycznej, ponieważ nie musimy posiadać żadnego sprzętu. Wciąż pojawiają się aktualizacje, a oprogramowanie jest rozwijane, więc chmura jest postrzegana jako rozwiązanie, które w cały czas będzie ułatwiać nam działalność”.

„Cyfryzacja jest sprawą kluczową, jeśli firmy rywalizują na konkurencyjnych rynkach, takich jak przemysł spożywczy” – mówi Malte Ekedahl, lider Infor w regionie Nordics. „Konkurencja staje się z dnia na dzień coraz ostrzejsza, a nasze dostosowane do branży rozwiązanie w chmurze dla przemysłu spożywczego pomaga klientom podejmować trafne decyzje, które zwiększają ich konkurencyjność”.

O firmie Infor
Infor jest światowym liderem w dziedzinie oprogramowania biznesowego w chmurze, dostosowanego do potrzeb poszczególnych branż. Tworzymy kompletne rozwiązania dla branż takich jak produkcja przemysłowa, dystrybucja, opieka zdrowotna, przemysł spożywczy, motoryzacja, przemysł lotniczy i obronny oraz zaawansowane technologie. Aplikacje i usługi Infor są zaprojektowane tak, aby zapewnić trwałe korzyści operacyjne, bezpieczeństwo i szybszy czas uzyskania wartości. Naszą misją jest dostarczanie klientom skutecznych rozwiązań biznesowych, dlatego też nieustannie wprowadzamy innowacje pozwalające szybko reagować na pojawiające się wyzwania branżowe. 17 000 pracowników Infor z głęboką wiedzy o branży pomaga ponad 60 000 organizacji w 175 krajach przezwyciężyć problemy na rynku i osiągać założone cele biznesowe. Jako firma Koch, nasza siła finansowa, struktura własnościowa i długoterminowa perspektywa pozwalają nam na budowanie trwałych, wzajemnie korzystnych relacji z naszymi klientami, pracownikami i partnerami. Odwiedź stronę www.infor.com.

# # #

Źródło: Infor

W Polsce Infor CloudSuite jest dystrybuowany i wdrażany przez polskiego partnera Infor – iPCC Sp. z o.o. (www.i-pcc.pl).

Kontakt: natasza.piekarska@i-pcc.pl