fbpx
Krótkie
demo Infor M3
Produkty dodatkowe do Infor M3

PLM system wspiera Reckitt Benckiser

Reckitt Benckiser to brytyjska międzynarodowa firma zajmująca się towarami konsumpcyjnymi. System PLM usprawania procesy zarządzania produktami od fazy ich tworzenia, przez rozwój i produkcję. Korzystając z Infor PLM for Process, zwiększa globalne bezpieczeństwo i zgodność produktu na wielu rynkach.

Video Case Study

Obejrzyj materiał video i poznaj szczegóły wdrożenia systemu Infor CloudSuite PLM for Process (Optiva), który zwiększa globalne bezpieczeństwo i zgodność wszystkich swoich marek.

System PLM – zwiększenie wydajności działu R&D

Wydajność i elastyczność systemu PLM pozwala producentom skrócić czas potrzebny na opracowanie nowych lub kolejnych wersji produktów oraz zarządzanie nimi. Infor PLM for Process (Optiva) zapewnia zgodności z przepisami i wymaganiami odnośnie etykiet w zakresie raportowania, treści na opakowaniach lub szczegółów półproduktów.

To kompleksowe oprogramowanie do zarządzania cyklem życia produktu (PLM) przeznaczone dla branży spożywczej, chemicznej i biologicznej. Infor PLM for Process zapewnia zunifikowaną widoczność danych i procesów w organizacji — niezależnie od jej rozmiaru lub złożoności. Aby przezwyciężyć trudności związane z rozwojem produktów, wybierz Infor PLM for Process (Optiva).

U nich wdrożyliśmy oprogramowanie dla produkcji

Nasi konsultanci mają bogate doświadczenie projektowe, realizowali projekty wdrożenia oprogramowania w wielu przedsiębiorstwach. Poznaj projekty, które zrealizowaliśmy.

Jak możemy Ci pomóc?

Chcesz usprawnić procesy zarządzania łańcuchem dostaw? Może interesuję Ciebie digitalizacja procesów etykietowania w branży spożywczej? Zrobić krok w stronę przemysłu 4.0? Szukasz narzędzi wspierających optymalizację łańcucha dostaw i procesów produkcyjnych? Chętnie omówimy z Tobą korzyści, możliwości i wątpliwości, które masz. Zachęcamy do dzielenia się doświadczeniami, spostrzeżeniami i wrażeniami. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Wypełnij formularz:

Komentarze zostały wyłączone

Open