fbpx

Jak usprawnić zarządzanie produktem? Przykład wdrożenia systemu PLM

Infor CloudSuite PLM for Process – zarządzanie produktem

Infor CloudSuite PLM for Process maksymalizuje współpracę zespołów R&D i możliwości rynkowe producentów. Rozwiązanie skraca kluczowe procesy zarządzania produktem w całym cyklu PLM, takie jak  wprowadzanie i rozwój nowych produktów, optymalizację receptur, zgodność z przepisami i zarządzanie projektem. Firmy, które wdrożyły PLM szybciej wprowadzają produkty na rynek, dzięki ujednoliconemu widokowi danych i procesów. Zarządzenie produktem staje się zoptymalizowanym i efektywnym procesem w całym cyklu jego życia.

Przykład wdrożenia systemu PLM w branży spożywczej

Spółka Keurig Dr Pepper jest wiodącym producentem i dystrybutorem kawy i napojów, powstałym w wyniku połączenia firm Keurig Green Mountain i Dr Pepper Snapple Group. Spółka posiada portfel ponad 125 własnych, licencjonowanych i partnerskich marek napojów bezalkoholowych, mieszanek kawy i herbaty, wody, soków i nektarów oraz bezalkoholowych dodatków do drinków.

Poprzez wdrożenie systemu Infor CloudSuite PLM for Process uzyskała następujące efekty:

Procesy

Usprawnione procesy opracowywania produktów i oznaczania wartości odżywczej poprzez zastąpienie ręcznego wprowadzania danych intuicyjnymi przepływami pracy w Infor CloudSuite PLM for Process (Optiva).

Czas

Szybsze wprowadzanie nowych produktów na rynek
i zmniejszenie liczby zmian w etykietowaniu żywności (m.in. wyeliminowanie 5 procesów ręcznego wprowadzania danych).

Koszty

Obniżenie kosztów wdrażania dzięki wybraniu Infor CloudSuite PLM for Process (Optiva) — najlepszego rozwiązania do zarządzania cyklem życia produktu na rynku — na podstawie analizy firmy.

Sukces klienta: Keurig Dr Pepper

Obecnie mamy przyjazne dla użytkownika rozwiązanie
z interfejsem WWW, które jest niezwykle łatwe w obsłudze. Nasze dane są zorganizowane w sposób logiczny z punktu widzenia użytkowników, a nasze procesy są dostosowane do charakteru naszej działalności. Dysponujemy raportami, które dobrze służą firmie, i udało nam się osiągnąć duże korzyści biznesowe.

Bob Wimpfheimer​

starszy menedżer ds. zarządzania wiedzą w dziale badań i rozwoju

Video Case Study

Obejrzyj materiał video i poznaj szczegóły wdrożenia systemu Infor CloudSuite PLM for Process (Optiva), który usprawnia zarządzanie produktem w branży spożywczej.

U nich wdrożyliśmy oprogramowanie dla produkcji

Nasi konsultanci mają bogate doświadczenie projektowe, realizowali projekty wdrożenia oprogramowania w wielu przedsiębiorstwach. Poznaj projekty, które zrealizowaliśmy.

Jak możemy Ci pomóc?

Chcesz usprawnić procesy zarządzania łańcuchem dostaw? Może interesuję Ciebie digitalizacja procesów etykietowania w branży spożywczej? Zrobić krok w stronę przemysłu 4.0? Szukasz narzędzi wspierających optymalizację łańcucha dostaw i procesów produkcyjnych? Chętnie omówimy z Tobą korzyści, możliwości i wątpliwości, które masz. Zachęcamy do dzielenia się doświadczeniami, spostrzeżeniami i wrażeniami. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Wypełnij formularz: