fbpx

WEBINARIUM „MONITOR PRODUKCYJNY” DLA UŻYTKOWNIKÓW INFOR M3 – POBIERZ NAGRANIE

Dlaczego warto zobaczyć nagranie webinarium?

Zaprezentowaliśmy korzyści płynące ze stosowania Monitora Produkcyjnego – aplikacji opracowanej przez iPCC w celu wyświetlania planowanych operacji produkcyjnych.

Najpopularniejszym wykorzystaniem aplikacji jest prezentowanie harmonogramu zaplanowanych operacji technologicznych na wybranych stanowiskach roboczych w zadanym okresie czasu oraz wyświetlanie ich na dużych ekranach TV umieszczonych na halach produkcyjnych obok stanowisk pracy. Horyzont czasu, w który „łapane” są operacje zaczyna się zawsze w przeszłości i sięga do wyznaczonej w aplikacji daty. Program działa interaktywnie i zawsze wyświetla aktualny harmonogram produkcji w 100% zgodny z systemem Infor M3. Aktualizuje wyświetlaną treść w przypadku zmiany planu.

Monitor Produkcyjny działa w przeglądarce internetowej, co oznacza, że można go uruchomić na dowolnym urządzeniu w nią wyposażonym – na przykład w nowoczesnym telefonie lub telewizorze z dostępem do sieci. Wszystko zależy od tego, komu oraz w jakim celu mają być prezentowane dane. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i intuicyjna.

Dla kogo?

Do uczestnictwa w webinarium zapraszamy osoby związane z produkcją, usprawnieniami technologicznymi, cyfryzacją firmy, zarządzaniem operacyjnym i zarządzaniem procesami biznesowymi.

Najmocniejsze strony Monitora Produkcyjnego to:

  • wyświetlanie kolejki zadań z kilku stanowisk,
  • pokazywanie horyzontu czasu, np. dziś plus tydzień,
  • wyświetlanie dowolnego porządku sortowania.

Webinarium już się odbyło 

13.04.2022 (ŚRODA)

11:00-11:40

Online

Pobierz nagranie webinarium

Poznaj prelegenta

Grzegorz Osiak
Rozwój Produktu
iPCC