fbpx

Konfigurator Produktu ERP

Webinarium iPCC

Jak zarządzać produktami wariantowymi aby sprawnie obsłużyć zamówienia klientów?

O webinarium

Podczas webinarium pokazaliśmy jak za pomocą systemu ERP Infor M3 można konfigurować produkty na indywidualne zamówienie.  Dzięki funkcjonalności Infor M3 Product Configurator (PCR, Konfigurator Produktów) struktura lub receptura produktu budowana jest dynamicznie na podstawie odpowiedzi udzielanych przez użytkownika na zadawane przez system pytania. Równocześnie obliczane są koszty i cena sprzedaży. Infor M3 Konfigurator Produktów umożliwia dystrybucję unikalnych wariantów prostych (np. w branży modowej) lub bardziej złożonych produktów w całym łańcuchu dostaw, bez utraty danych konfiguracyjnych lub funkcjonalności systemu Infor M3 w łańcuchu dostaw. Wszystko to bez konieczności tworzenia unikalnej pozycji dla każdej skonfigurowanej linii zamówienia.

Agenda webinarium

Na webinarium przedstawiliśmy funkcje narzędzia do konfiguracji produktu, które:

  1. umożliwiają lepsze dotarcie do klienta dzięki udostępnieniu mu możliwości personalizacji produktu,
  2. ułatwiają zarządzania i utrzymanie danych podstawowych np. struktur materiałowych wraz z technologiami,
  3. oszczędzają czas i zapewniają brak konieczności angażowania dodatkowych zasobów ludzkich przy tworzeniu nowych struktur i marszrut,
  4. ograniczają pomyłki przy ofertowaniu i realizacji późniejszego zlecenia klienta.

Pobierz nagranie webinarium i sprawdź jakie usprawnienia możesz wdrożyć w swoim procesie wyceny i przygotowania produkcji wyrobów na indywidualne zamówienie.

Poznaj prelegenta

Krzysztof Skowronek

Konsultant Biznesowy – Presales

Dla kogo?

Na webinarium zapraszaliśmy zarządy firm oraz dyrektorów związanych z produkcją, logistyką, prognozowaniem, sprzedażą, magazynowaniem oraz IT. Temat kierujemy szczególnie do przedsiębiorstw, które oferują produkty na indywidualne zamówienia. Udział w webinarium mógł wziąć każdy, kto jest zainteresowany usprawnieniami w zakresie obsługi klientów i wykorzystania zasobów w przedsiębiorstwie.

Webinarium już się odbyło

20.12.2021 (poniedziałek)

10.00- 11.00

Online

Wypełnij formularz aby otrzymać nagranie.

Jak zarządzać produktami wariantowymi aby sprawnie obsłużyć zamówienia klientów?

Przejdź do formularza rejestracyjnego i pobierz nagranie webinarium. Wydarzenie odbyło się 20.12.2021.