fbpx

Zahid Group osiąga przełom w transformacji cyfrowej dzięki rozwiązaniom Infor.

Infor, wiodący dostawca aplikacji biznesowych dla wybranych branż ogłosił, że Zahid Group, firma prywatna z siedzibą w Jeddah w Arabii Saudyjskiej osiągnęła przełom w strategii transformacji cyfrowej. Po okresie planowania i przygotowań, jednostka EJAR należąca do Zahid Group uruchomiła z sukcesem pierwszy etap innowacyjnego rozwiązania Infor M3.

Kierownictwo Zahid Group stworzyło mapę transformacji biznesowej w 2012 roku, rozpoczynając od wdrożenia Infor M3 w celu standaryzacji kluczowych funkcji biznesowych we wszystkich firmach grupy oraz zbudowania efektywniejszych modeli działania, które pomogą w zdobyciu nowych klientów i zatrzymaniu istniejących. Cel osiągnięcia operacyjnej doskonałości jest zbieżny z projektem „Wizja Arabii Saudyjskiej 2030”, polegającym na zróżnicowaniu ekonomicznych działań w sektorze prywatnym.

Bazując na infrastrukturze Infor, firma Zahid Group będzie włączała coraz więcej swoich spółek do tego samego rozwiązania w najbliższej przyszłości, jednocześnie wdrażając dodatkowe aplikacje Infor służące lepszej obsłudze klienta. Poprawa wydajności, sprawniejsze podejmowanie decyzji i ulepszenia w obsłudze klienta mają przyczynić się także do umocnienia postrzegania marki firmy.

„We współpracy z Infor uprościliśmy, ustandaryzowaliśmy i zmieniliśmy nasze poprzednie praktyki biznesowe by osiągnąć wyznaczone cele operacyjne. Zważywszy na kompleksowość rozwiązań Infor jest to dla nas idealna okazja do transformacji całej organizacji w firmę jeszcze bardziej konkurencyjną dzięki przejrzystości ważnych operacji biznesowych, gładkiemu przepływowi danych między działami i uporządkowaniu procesów we wszystkich naszych jednostkach” – powiedział Barig Siraj, CIO w Zahid Tractor and Heavy Machinery.

„Osiągnęliśmy kamień milowy w naszej technologicznej podróży, i wprowadzamy transformację cyfrową na każdym poziomie naszego biznesu – zarówno my, jak i nasi klienci widzimy już realne, wymierne korzyści” – kontynuuje Barig.

Rozwiązanie Infor M3 składa się ze skalowalnych aplikacji dostosowanych do branży sprzętu ciężkiego, które zarządzają realizacją łańcucha dostaw, magazynami z urządzeń mobilnych, sprzedażą oraz finansami i księgowością.

„Zahid Group musiała stać się bardziej konkurencyjna na tym wymagającym rynku. Infor M3 odznacza się elastycznością, która obsłuży niejednorodne i złożone środowiska oraz zapewni szybkość i skalowalność tak bardzo potrzebną w dynamicznym prywatnym sektorze Arabii Saudyjskiej” – komentuje Tarik Taman, dyrektor generalny regionu IMEA w Infor.

O firmie Zahid Group
Zahid Group to prywatna organizacja reprezentująca zróżnicowane firmy, strategiczne partnerstwa i znane na całym świecie marki. Biuro główne firmy mieści się w Jeddah w Arabii Saudyjskiej. Grupa jest zarządzana przez znaną rodzinę, której korzenie biznesowe sięgają początków 20-go wieku. Więcej informacji na www.zahid.com.

O firmie Infor

Infor tworzy specjalizowane branżowo oprogramowanie dla biznesu udostępniane m.in. w technologii cloud. Firma zatrudnia 15 000 pracowników, obsługuje 90 000 klientów w ponad 170 krajach. Rozwiązania Infor są tworzone z myślą o rozwoju. Więcej informacji na stronie http://pl.infor.com/.