fbpx

Sutton Tools doskonali precyzyjne dostawy dzięki Infor CloudSuite

Infor M3 CloudSuite dla sektora produkcyjnego pomaga australijskiej ikonie biznesu dotrzeć do trudnych punktów biznesu, aby uzyskać innowacyjne rozwiązania Przemysłu 4.0 i znaczne oszczędności.

Infor ogłosił, że firma Sutton Tools wdrożyła oprogramowanie Infor M3 CloudSuite dla sektora produkcyjnego, aby przyśpieszyć ekspansję produktów i firmy zarówno w kraju, jak i za granicą. Firma Sutton Tools wdrożyła również platformę operacyjną Infor OS w chmurze, w tym Infor Intelligent Open Network (ION) i Mongoose, aby dopracować wewnętrzne procesy i zmniejszyć całkowity koszt posiadania.

W 2001 roku firma Sutton Tools miała jedno centrum dystrybucji i jedno centrum produkcyjne, ale w ostatniej dekadzie otworzyła nowe obiekty w Nowej Zelandii i Holandii, gdzie zlokalizowała swoją pierwszą europejską bazę. Po ponad dwóch dekadach, udana migracja do chmury ze środowiska Movex/Infor M3 w wersji on-premise pozwoliła firmie Sutton Tools zaoszczędzić setki tysięcy dolarów na nowych systemach komputerowych oraz poprawić integrację systemów i widoczność łańcucha dostaw w trzech zakładach produkcyjnych i trzech centrach dystrybucji – pod kierunkiem globalnego partnera Infor, firmy Fortude.

Dowiedz się więcej o Infor M3 CloudSuite dla sektora produkcyjnego i Infor OS:

www.infor.com/solutions/erp/m3

https://www.infor.com/technology

Według Sutton Tools, celem aktualizacji było:

  • Poprawienie czasu pracy systemów IT w biznesie
  • Zmniejszenie wysiłku wymaganego do uaktualnienia systemu w siedzibie firmy
  • Wykorzystanie nowoczesnych, stale ulepszanych funkcji usług w chmurze
  • Centralizacja rosnącej liczby lokalizacji operacyjnych i istniejących usług opartych na chmurze stron trzecich
  • Ułatwienie integracji z aplikacjami innych firm

Sutton Tools, rodzinna firma założona ponad 100 lat temu, rozszerzyła swoje portfolio od gwintów i przyrządów pomiarowych do narzędzi tnących i akcesoriów specjalistycznych zastosowań przemysłowych, takich jak przemysł lotniczy i samochodowy. Jako postępowa firma zatrudniająca 380 pracowników i osiągająca ponad 100 milionów dolarów przychodu, Sutton Tools konsekwentnie szuka sposobów na poprawę sposobu sprzedaży i dostarczania swoich narzędzi. Na przykład, we Francji, automat w firmie lotniczej natychmiast powiadamia Sutton Tools o sprzedaży, jednocześnie wystawiając faktury.

„Głównymi korzyściami wynikającymi z modernizacji były ulepszenia w zakresie czasu pracy, co jest najbardziej pozytywnym aspektem projektu. Oszczędności (rzędu $100,000) są znaczące”, powiedział Peter Sutton, dyrektor zarządzający w Sutton Tools. „Jednym z najważniejszych elementów naszego sukcesu jest nasze ciągłe reinwestowanie w firmę – poprzez badania i rozwój, nasze procesy produkcyjne oraz bazowe stosy technologiczne”.

Według Sutton, projekt „znacznie przekroczył nasze oczekiwania. Sama wydajność i możliwość wykorzystania Infor Mongoose i Infor ION w całej firmie, pozwoliła nam skupić się na rzeczywistym oprogramowaniu, a nie na sprzęcie”.

„Ocena gotowości była bezcenną częścią procesu. Podkreśliła funkcjonalność, którą zyskalibyśmy dzięki projektowi, ale co ważniejsze, zidentyfikowała obszary, w których można bardzo szybko odnieść korzyści” – powiedział. „Pracownicy bardzo szybko się przyzwyczaili. (…) Mogę pracować w dowolnym miejscu na świecie, a jednocześnie cieszyć się wglądem w całą działalność firmy. Podczas pandemii, łatwość (zdalnego) dostępu była bezcenna”.

Przejście na chmurę przyniosło całej firmie korzyści nie tylko w postaci oszczędności. Automatyczne aktualizacje platformy zmniejszyły obciążenie zespołu IT firmy, który mógł się skupić na zadaniach związanych z prowadzeniem firmy i poprawą wydajności. Infor M3 CloudSuite zapewnił łatwiejszy dostęp dla pracowników i dodatkowy nadzór dla kierownictwa.

„Sutton Tools jest symbolem sukcesu w Australii, a Infor jest dumny, że po raz kolejny powierzono mu zadanie poprowadzenia firmy na szczyt”, powiedział Jarrod Kinchington, wiceprezes i dyrektor zarządzający w Infor Australia/Nowa Zelandia. „Dzięki firmie Infor, Sutton Tools znalazło najlepsze rozwiązanie w chmurze, stworzone specjalnie dla nowoczesnych procesów produkcyjnych, co pozwoli na stałe zapewnianie doskonałości łańcucha dostaw i umożliwi osiągnięcie sukcesu biznesowego w przyszłości”.

Informacje o Sutton Tools

Założona w 1917 roku, firma Sutton Tools rozpoczęła działalność jako przedsiębiorstwo rodzinne, produkujące gwinty i przyrządy pomiarowe, a z czasem rozszerzyła swoją działalność o szeroką gamę narzędzi do cięcia. Obecnie Sutton Tools nadal jest australijską firmą rodzinną, która jest znana z wysokiej jakości akcesoriów do elektronarzędzi i narzędzi do cięcia stosowanych na rynku narzędzi i w szerokim zakresie specjalistycznych zastosowań przemysłowych. Więcej informacji: suttontools.com.

O firmie Infor
Infor jest światowym liderem w dziedzinie oprogramowania biznesowego w chmurze, dostosowanego do potrzeb poszczególnych branż. Tworzymy kompletne rozwiązania dla branż takich jak produkcja przemysłowa, dystrybucja, opieka zdrowotna, przemysł spożywczy, motoryzacja, przemysł lotniczy i obronny oraz zaawansowane technologie. Aplikacje i usługi Infor są zaprojektowane tak, aby zapewnić trwałe korzyści operacyjne, bezpieczeństwo i szybszy czas uzyskania wartości. Naszą misją jest dostarczanie klientom skutecznych rozwiązań biznesowych, dlatego też nieustannie wprowadzamy innowacje pozwalające szybko reagować na pojawiające się wyzwania branżowe. 17 000 pracowników Infor z głęboką wiedzy o branży pomaga ponad 60 000 organizacji w 175 krajach przezwyciężyć problemy na rynku i osiągać założone cele biznesowe. Jako firma Koch, nasza siła finansowa, struktura własnościowa i długoterminowa perspektywa pozwalają nam na budowanie trwałych, wzajemnie korzystnych relacji z naszymi klientami, pracownikami i partnerami. Odwiedź stronę www.infor.com.

# # #

Źródło: Infor

W Polsce Infor CloudSuite jest dystrybuowany i wdrażany przez polskiego partnera Infor – iPCC Sp. z o.o. (www.i-pcc.pl).

Kontakt: natasza.piekarska@i-pcc.pl