fbpx
Krótkie
demo Infor M3
Produkty dodatkowe do Infor M3

Sutton Tools doskonali precyzyjne dostawy dzięki Infor CloudSuite

Infor M3 CloudSuite dla sektora produkcyjnego pomaga australijskiej ikonie biznesu dotrzeć do trudnych punktów biznesu, aby uzyskać innowacyjne rozwiązania Przemysłu 4.0 i znaczne oszczędności.

Infor ogłosił, że firma Sutton Tools wdrożyła oprogramowanie Infor M3 CloudSuite dla sektora produkcyjnego, aby przyśpieszyć ekspansję produktów i firmy zarówno w kraju, jak i za granicą. Firma Sutton Tools wdrożyła również platformę operacyjną Infor OS w chmurze, w tym Infor Intelligent Open Network (ION) i Mongoose, aby dopracować wewnętrzne procesy i zmniejszyć całkowity koszt posiadania.

W 2001 roku firma Sutton Tools miała jedno centrum dystrybucji i jedno centrum produkcyjne, ale w ostatniej dekadzie otworzyła nowe obiekty w Nowej Zelandii i Holandii, gdzie zlokalizowała swoją pierwszą europejską bazę. Po ponad dwóch dekadach, udana migracja do chmury ze środowiska Movex/Infor M3 w wersji on-premise pozwoliła firmie Sutton Tools zaoszczędzić setki tysięcy dolarów na nowych systemach komputerowych oraz poprawić integrację systemów i widoczność łańcucha dostaw w trzech zakładach produkcyjnych i trzech centrach dystrybucji – pod kierunkiem globalnego partnera Infor, firmy Fortude.

Dowiedz się więcej o Infor M3 CloudSuite dla sektora produkcyjnego i Infor OS:

www.infor.com/solutions/erp/m3

https://www.infor.com/technology

Według Sutton Tools, celem aktualizacji było:

  • Poprawienie czasu pracy systemów IT w biznesie
  • Zmniejszenie wysiłku wymaganego do uaktualnienia systemu w siedzibie firmy
  • Wykorzystanie nowoczesnych, stale ulepszanych funkcji usług w chmurze
  • Centralizacja rosnącej liczby lokalizacji operacyjnych i istniejących usług opartych na chmurze stron trzecich
  • Ułatwienie integracji z aplikacjami innych firm

Sutton Tools, rodzinna firma założona ponad 100 lat temu, rozszerzyła swoje portfolio od gwintów i przyrządów pomiarowych do narzędzi tnących i akcesoriów specjalistycznych zastosowań przemysłowych, takich jak przemysł lotniczy i samochodowy. Jako postępowa firma zatrudniająca 380 pracowników i osiągająca ponad 100 milionów dolarów przychodu, Sutton Tools konsekwentnie szuka sposobów na poprawę sposobu sprzedaży i dostarczania swoich narzędzi. Na przykład, we Francji, automat w firmie lotniczej natychmiast powiadamia Sutton Tools o sprzedaży, jednocześnie wystawiając faktury.

„Głównymi korzyściami wynikającymi z modernizacji były ulepszenia w zakresie czasu pracy, co jest najbardziej pozytywnym aspektem projektu. Oszczędności (rzędu $100,000) są znaczące”, powiedział Peter Sutton, dyrektor zarządzający w Sutton Tools. „Jednym z najważniejszych elementów naszego sukcesu jest nasze ciągłe reinwestowanie w firmę – poprzez badania i rozwój, nasze procesy produkcyjne oraz bazowe stosy technologiczne”.

Według Sutton, projekt „znacznie przekroczył nasze oczekiwania. Sama wydajność i możliwość wykorzystania Infor Mongoose i Infor ION w całej firmie, pozwoliła nam skupić się na rzeczywistym oprogramowaniu, a nie na sprzęcie”.

„Ocena gotowości była bezcenną częścią procesu. Podkreśliła funkcjonalność, którą zyskalibyśmy dzięki projektowi, ale co ważniejsze, zidentyfikowała obszary, w których można bardzo szybko odnieść korzyści” – powiedział. „Pracownicy bardzo szybko się przyzwyczaili. (…) Mogę pracować w dowolnym miejscu na świecie, a jednocześnie cieszyć się wglądem w całą działalność firmy. Podczas pandemii, łatwość (zdalnego) dostępu była bezcenna”.

Przejście na chmurę przyniosło całej firmie korzyści nie tylko w postaci oszczędności. Automatyczne aktualizacje platformy zmniejszyły obciążenie zespołu IT firmy, który mógł się skupić na zadaniach związanych z prowadzeniem firmy i poprawą wydajności. Infor M3 CloudSuite zapewnił łatwiejszy dostęp dla pracowników i dodatkowy nadzór dla kierownictwa.

„Sutton Tools jest symbolem sukcesu w Australii, a Infor jest dumny, że po raz kolejny powierzono mu zadanie poprowadzenia firmy na szczyt”, powiedział Jarrod Kinchington, wiceprezes i dyrektor zarządzający w Infor Australia/Nowa Zelandia. „Dzięki firmie Infor, Sutton Tools znalazło najlepsze rozwiązanie w chmurze, stworzone specjalnie dla nowoczesnych procesów produkcyjnych, co pozwoli na stałe zapewnianie doskonałości łańcucha dostaw i umożliwi osiągnięcie sukcesu biznesowego w przyszłości”.

Informacje o Sutton Tools

Założona w 1917 roku, firma Sutton Tools rozpoczęła działalność jako przedsiębiorstwo rodzinne, produkujące gwinty i przyrządy pomiarowe, a z czasem rozszerzyła swoją działalność o szeroką gamę narzędzi do cięcia. Obecnie Sutton Tools nadal jest australijską firmą rodzinną, która jest znana z wysokiej jakości akcesoriów do elektronarzędzi i narzędzi do cięcia stosowanych na rynku narzędzi i w szerokim zakresie specjalistycznych zastosowań przemysłowych. Więcej informacji: suttontools.com.

O firmie Infor
Infor jest światowym liderem w dziedzinie oprogramowania biznesowego w chmurze, dostosowanego do potrzeb poszczególnych branż. Tworzymy kompletne rozwiązania dla branż takich jak produkcja przemysłowa, dystrybucja, opieka zdrowotna, przemysł spożywczy, motoryzacja, przemysł lotniczy i obronny oraz zaawansowane technologie. Aplikacje i usługi Infor są zaprojektowane tak, aby zapewnić trwałe korzyści operacyjne, bezpieczeństwo i szybszy czas uzyskania wartości. Naszą misją jest dostarczanie klientom skutecznych rozwiązań biznesowych, dlatego też nieustannie wprowadzamy innowacje pozwalające szybko reagować na pojawiające się wyzwania branżowe. 17 000 pracowników Infor z głęboką wiedzy o branży pomaga ponad 60 000 organizacji w 175 krajach przezwyciężyć problemy na rynku i osiągać założone cele biznesowe. Jako firma Koch, nasza siła finansowa, struktura własnościowa i długoterminowa perspektywa pozwalają nam na budowanie trwałych, wzajemnie korzystnych relacji z naszymi klientami, pracownikami i partnerami. Odwiedź stronę www.infor.com.

# # #

Kontakt dla mediów:

Phyllis Tan
Infor Azja Pacyfik
phyllis.tan@infor.com
+65 9799 9133

 

Źródło: Infor

W Polsce Infor CloudSuite jest dystrybuowany i wdrażany przez polskiego partnera Infor – iPCC Sp. z o.o. (www.i-pcc.pl).

Komentarze zostały wyłączone

Open