fbpx

Snellman wybiera Infor CloudSuite Food & Beverage

Infor CloudSuite Food & Beverage wesprze wzrost firmy i nowe operacje biznesowe fińskiej grupy spożywczej.

Infor poinformował, że Snellman, fińsko-szwedzka firma zajmująca się przetwórstwem spożywczym, wdroży oparty na platformie Amazon Web Services (AWS) system Infor ERP. Działający w chmurze współdzierżawionej system Infor CloudSuite Food & Beverage uprości środowisko IT w Snellman i usprawni wykorzystanie zasobów własnych firmy.

Zaletami nowego systemu Infor CloudSuite są, między innymi, zautomatyzowane aktualizacje, bezpieczeństwo utrzymania systemu, skalowalność środowiska chmurowego oraz możliwość łatwego dodawania modułów i rozszerzeń systemu gdy zajdzie taka potrzeba. Te zalety właśnie, razem z branżową funkcjonalnością rozwiązania, zdecydowały o przeniesieniu Snellman z wersji on-premise systemu Infor M3 do wersji chmurowej Infor CloudSuite Food & Beverage.

Dodatkowo, Snellman będzie korzystać także z funkcjonalności systemu Infor Factory Track do automatyzacji logistyki oraz z rozwiązania Infor Birst BI, wchodzącego w skład platformy Infor OS i służącego do prezentacji i analizy danych operacyjnych.

Firmy Snellman i Infor są zdecydowane na długotrwałą współpracę; Infor zapewni też pełne wsparcie podczas okresu przejścia z wersji on-premise do momentu pełnego wdrożenia Infor CloudSuite.

„Jesteśmy dumni z tego, że Snellman chce z nami współpracować długofalowo – dzięki temu mamy okazję wspierać wzrost naszego klienta za pomocą najnowocześniejszego na świecie rozwiązania dla branży spożywczej” – powiedział Juha Levo, dyrektor Infor w Finlandii.

John Aspnäs, IT manager w Snellman, mówi: “Cieszymy się, że możemy zastosować rozwiązanie Infor do naszych operacji. Naszym celem jest utrzymanie ciągłości procesów serwisowych, a z pomocą Infor mamy teraz jasny plan przejścia z wersji Infor M3 on-premise do chmury Infor CloudSuite. Funkcjonalność branżowa tego rozwiązania będzie kluczowa dla naszych długoterminowych potrzeb.”

Rozwiązanie Infor CloudSuite Food & Beverage jest szczególnie chętnie wybierane przez firmy z sektora spożywczego w Finlandii. Przykładami klientów są np. PauligAtriaPolttimo i Saarioinen.

Kontakt dla mediów:

Richard Moore
Infor PR Manager, EMEA
+447976111243
Richard.Moore@infor.com

# # #

Źródło: Infor

W Polsce Infor CloudSuite jest dystrybuowany i wdrażany przez polskiego partnera Infor – iPCC Sp. z o.o. (www.i-pcc.pl).

Kontakt: natasza.piekarska@i-pcc.pl