fbpx

Scott Bader zacieśnia relację z Infor

Światowy producent z branży chemicznej poprawia zgodność z przepisami i wydajność.

Infor, wiodący dostawca aplikacji biznesowych dla wybranych branż ogłosił, że Scott Bader, światowy producent w branży chemicznej, który wytwarza, sprzedaje i dystrybuuje żywice syntetyczne i polimery, zwiększył swoją inwestycję w systemy Infor, wdrażając w fabryce w Wielkiej Brytanii moduł Infor M3 do zarządzania utrzymaniem ruchu. System ERP pomaga firmie w osiągnięciu lepszej wydajności poprzez automatyzację procesów zgodności z przepisami oraz zapewnienie wglądu w zdarzenia związane z utrzymaniem ruchu.

Scott Bader wdroży technologię Infor by zredukować ręczną administrację i „robotę papierkową” związaną z konserwacją prewencyjną i interwencyjną. Firma również chce poprawić jakość danych potrzebnych do analizy trendów związanych z rodzajami przestojów, czy maszyn najbardziej podatnych na zepsucie.

Usprawniając program konserwacji prewencyjnej, Scott Bader chce zoptymalizować zapas części zamiennych oraz dopasować ich wykorzystanie do potrzeb działu produkcji, przy jednoczesnej redukcji czasu przestoju.

Ponadto, lepsza przejrzystość pomoże wykrywać niezgodności z przepisami i praktykami oraz ułatwi decyzyjność kadrze zarządzającej, gdyż kierownicy działów będą mieli lepszy dostęp do szczegółów dotyczących przestojów.

„Zacieśniając współpracę z Infor, liczymy na stałą stopniową poprawę naszych procesów biznesowych” – powiedziała Kathryn Mclean, menedżer ds systemów informatycznych w Scott Bader. „Wdrożenie ma usprawnić zarządzanie utrzymaniem ruchu. Chcemy zautomatyzować procesy zgodności z przepisami i zredukować ilość operacji konserwacyjnych. To z kolei przełoży się na lepszą wydajność i lepszą obsługę klienta.”

„Producenci z branży chemicznej nieustannie zmagają się z wyzwaniami zapewnienia zgodności z regulacjami” – powiedział Mike Edgett, dyrektor ds marketingu dla produkcji procesowej w Infor. „To oznacza, że automatyzacja procesów związanych z utrzymaniem ruchu jest konieczna do tego, by firmy te mogły osiągać maksymalną wydajność. Nasze wdrożenie pokazuje wartość systemu Infor M3 dla Klienta, wraz z rozwojem jego potrzeb.”

O firmie Scott Bader

Firma Scott Bader została założona w 1921 roku. Dzisiaj jest przedsiębiorstwem o globalnej skali, osiągającym przychody na poziomie 253 mln Euro i zatrudniającym 650 pracowników na całym świecie. Scott Bader działa jako spółka powiernicza, bez zewnętrznych udziałowców, silnie wspierająca swoich klientów, pracowników i środowisko.

Centrala firmy mieści się w Wielkiej Brytanii, w nowoczesnych budynkach, w których prowadzi się badania i rozwój oraz testowanie i ocenę produktów. Fabryki firmy znajdują się w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Indiach, Południowej Afryce, Kanadzie i Południowej Ameryce. Szczegóły o firmie – tel. +44 (0)1933 666638, e-mail: enquiries@scottbader.com, strona www: www.scottbader.com

O firmie Infor

Infor, z obrotami rzędu 2,8 mld USD, jest trzecim na świecie pod względem wielkości dostawcą aplikacji i usług biznesowych. Dzięki rozwiązaniom Infor już ponad 70 tysięcy przedsiębiorstw (dużych i średniej wielkości) może usprawniać operacje oraz intensyfikować rozwój w wielu sektorach przemysłu. Szczegóły o firmie i rozwiązaniach – www.infor.com.

System Infor M3 w Polsce (i usługi wdrożeniowe) jest oferowany przez firmę Polish Consulting Company Sp. z o.o. (PCC), która jest partnerem Infor w Polsce. PCC obsługuje obecnie ponad 80 klientów użytkujących system Infor M3 w kraju i bierze udział w projektach wdrożeniowych systemu na całym świecie. Szczegóły o firmie i jej ofercie – www.e-pcc.pl.