fbpx

Sanimax wybiera Infor

Infor poinformował, że Sanimax, wiodący producent rozwiązań środowiskowych dla branży rolniczo-spożywczej wybrał aplikację Infor CloudSuite Food & Beverage. Sanimax ma łącznie 17 lokalizacji w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Brazylii i Kolumbii i obsługuje klientów na całym świecie. Liderzy firmy wiedzieli, że potrzebują inteligentnego rozwiązania i solidnego partnera technologicznego aby zrealizować strategię rozwoju biznesu. Rozwiązanie Infor poradzi sobie z  branżowymi wyzwaniami biznesowymi, takimi jak np. zarządzanie krótkimi czasami dostaw, wpływ towarów na cały łańcuch dostaw czy zmieniające się wymagania regulacyjne.

„Potrzebowaliśmy rozwiązania w chmurze, które moglibyśmy szybko wdrożyć by zarządzać operacjami i zgromadzonymi materiałami” – powiedział François Berthiaume, wiceprezes ds. finansów i administracji w Sanimax. „Zarówno zespół wdrożeniowy Infor, jak i usługi wsparcia oraz zakres rozwiązania pomogą nam w migracji ze starszego oprogramowania do bardziej nowoczesnych aplikacji biznesowych, które poprowadzą naszą firmę ku większej wydajności. Wiedza Infor na temat naszej branży, a także zaufanie do niezawodności platformy CloudSuite Food & Beverage, sprawiły, że firma Infor stała się oczywistym wyborem.”

Dzięki platformie Infor CloudSuite Food & Beverage opartej na Infor M3, Sanimax może przenieść się z już istniejącego, przestarzałego i wysoce spersonalizowanego rozwiązania do jednego systemu, który może lepiej zarządzić zadaniami zespołów i pomóc w usprawnieniu procesów w różnych obszarach działalności firmy. Narzędzia Infor usprawnią globalny łańcuch dostaw, pozwolą na szybsze wprowadzanie nowych produktów na rynek i zapewnią zwiększenie wydajności.

„Sanimax to złożony biznes i, podobnie jak większość firm zajmujących się produkcją procesową, stoi przed wyzwaniami, które zmuszają go do przemyślenia sposobu prowadzenia działalności. Technologia i struktura specjalistycznych aplikacji Infor pomaga pokonywać specyficzne wyzwania branży, kontrolować koszty, poprawiać innowacyjność i zwiększać wydajność”- powiedział Mike Edgett, dyrektor ds. strategii branżowej w firmie Infor. „Partner technologiczny, któremu możesz zaufać, jest niezwykle ważny, zwłaszcza w miarę rozwoju i ewolucji organizacji. Aplikacje Infor mogą dostarczać dane w czasie rzeczywistym, w dowolnym miejscu i czasie, co ułatwia naszym klientom ekspansję do nowych lokalizacji, dodawanie użytkowników oraz zapewnienie widoczności operacji w wielu miejscach i magazynach”.

O firmie Sanimax

Sanimax to rodzinna firma działająca w branży ochrony środowiska od 80 lat. Zatrudniając 2500 pracowników, Sanimax odzyskuje, odnawia i zwraca ponad 2 miliony ton organicznych produktów ubocznych, które w przeciwnym razie zostałyby przekierowane na składowisko. Sanimax – dla bardziej ekologicznej przyszłości. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź www.sanimax.com.

O firmie Infor

Infor tworzy specjalizowane branżowo oprogramowanie dla biznesu, udostępniane m.in. w technologii chmury. Firma zatrudnia 17 300 pracowników i obsługuje ponad 68 000 klientów w ponad 170 krajach. Rozwiązania Infor są tworzone z myślą o rozwoju. Więcej informacji na stronie http://pl.infor.com/.

W Polsce system Infor M3 jest od wielu lat dystrybuowany i wdrażany przez polskiego partnera Infor – iPCC Sp. z o.o. (www.i-pcc.pl).

Źródło: Infor