fbpx

Samsung C&T America zwiększa efektywność dzięki systemom Infor

Infor Fashion oraz Infor Factory Track zapewniają większą elastyczność i kontrolę.

Infor, jeden z czołowych dostawców aplikacji biznesowych specjalizowanych dla poszczególnych branż i przeznaczonych m.in. do działania w chmurze, poinformował, że dział mody Samsung C&T America, Inc. (SCTA), z siedzibą w nowojorskim Garment  Disctrict, wybrał Infor  Fashion oraz Infor Factory Track, aby zoptymalizować działanie w trzech działach: odzieży, obuwia i akcesoriów.  Infor Fashion  to specjalnie zaprojektowany, dostosowany do potrzeb branży pakiet rozwiązań, które mają sprostać rozmaitym wyzwaniom, przed jakimi stają właściciele marek, dystrybutorzy, producenci oraz sprzedawcy detaliczni.  Kompleksowe funkcje  Infor  Fashion obejmują projektowanie i rozwój produktów, zaopatrzenie, zarządzanie popytem, planowanie łańcucha dostaw, zarządzanie produkcją, zarządzanie magazynami oraz wsparcie dla dystrybucji wielokanałowej.

„Nasza firma wciąż się rozwija i rozrasta, potrzebowaliśmy więc  partnera technologicznego i rozwiązania branżowego, które jest na tyle zaawansowane, aby  zarządzać naszymi obecnymi operacjami w USA i Wielkiej Brytanii, a jednocześnie wystarczająco elastyczne, aby można je było dostosować  do tego, czego będziemy potrzebować w przyszłości”, powiedział Eung  Beom  Lee, dyrektor  SCTA. „Infor  Fashion jest odpowiednim rozwiązaniem dla globalnej firmy, jaką jest  SCTA, nie tylko dlatego, że zespół Infor znakomicie rozumie naszą branżę i specyficzne dla nas cele, lecz także dlatego, że stojąca za doświadczeniem technologia jest dokładnie taka, jaka powinna być – aby nasza firma rozwijając się mogła bardziej efektywnie obsługiwać nowe lokalizacje.”

SCTA zdecydował się również na wdrożenie Infor  Factory  Track, rozwiązania zapewniającego kompleksową automatyzację magazynów, wraz obsługą magazynu z urządzeń mobilnych, identyfikowalnością i narzędziami do śledzenia pracy i czasu. Korzystając  z narzędzia Factory Track, SCTA jest w stanie usprawnić produkcję i zoptymalizować operacje magazynowe, a także zwiększyć  przejrzystość w celu zrozumienia rzeczywistych kosztów, skrócić czas cyklu dostaw i odpowiedzieć na oczekiwania klientów dotyczące terminowej dostawy.  Ponadto Infor  SupplyWEB, sieciowe rozwiązanie do zarządzania łańcuchem dostaw (SCM) pomoże SCTA zmniejszyć  koszty  łańcucha  dostaw oraz magazynowania, jednocześnie zwiększając wydajność operacyjną i przejrzystość w całej organizacji.

„Przemysł mody,  mimo, że efektowny,  zwykle nie jest łatwy.  Panuje tu ogromna  konkurencja, a globalne wyzwania związane z łańcuchem dostaw pojawiają się na każdym kroku. Nigdy dotąd nie było tak ważne, aby rozwiązania IT  były dostosowane do konkretnych branż i na tyle elastyczne, by mogły sprostać zmieniającym się wymaganiom klientów, i w efekcie zapewnić firmie rentowność i redukcję czasu dostarczenia produktów”- powiedział Stephan Scholl, prezes firmy Infor. ” „Rozwiązania Infor dla przemysłu modowego  zostały zaprojektowane specjalnie dla nieustannie zmieniających  się potrzeb tej  branży, tak, aby firmy mogły reagować równie szybko, jak rynek. ”

Więcej informacji na stronie http://www.infor.com/industries/fashion/.

Informacje o Samsung C &T America, Inc.

Samsung C&T America, Inc. (SCTA) jest globalną firmą handlową i inwestycyjną, działającą jako amerykańska spółka zależna od Samsung C&T Corporation, filii Samsung z siedzibą w Korei.

Ponadto SCTA’s Fashion Division sprzedaje i dystrybuuje szeroką gamę produktów tekstylnych, odzieży i obuwia.  Infrastruktura platformy  SCTA pomaga przedsiębiorcom z branży modowej uwolnić gotówkę, aby mogli realizować strategie biznesowe, zachowując przy tym całkowitą kontrolę nad swoją działalnością.

Więcej informacji na http://www.samsungfashioninfra.com/.

 

O firmie Infor

Infor tworzy specjalizowane branżowo oprogramowanie dla biznesu udostępniane m.in. w technologii cloud. Firma zatrudnia 15 000 pracowników, obsługuje 90 000 klientów w ponad 170 krajach. Rozwiązania Infor są tworzone z myślą o rozwoju. Więcej informacji na stronie http://pl.infor.com/.