fbpx

Preserved Food Specialty usprawnia operacje i zwiększa konkurencyjność za pomocą Infor M3

Rozwiązanie Infor zapewni tajskiemu producentowi suszonej żywności integrację wszystkich procesów biznesowych w ramach jednej platformy.

Infor, wiodący dostawca nowoczesnych aplikacji biznesowych zaprojektowanych dla wybranych branż ogłosił, że firma Preserved Food Specialty (PFS) z Tajlandii, która jest wiodącym producentem i dostawcą (dla marek lokalnych i na całym świecie) suszonej żywności – owoców morza, mięsa, owoców i warzyw, a także produktów nabiałowych i innych – wybrała Infor M3 by zoptymalizować procesy biznesowe i usprawnić wszystkie operacje. Rozwiązanie jest wdrażane przez Lawson Software Thailand, partnera Infor specjalizującego się w konsultingu i wdrożeniach systemów.

Przedsiębiorstwo PFS szukało platformy biznesowej, która płynnie zintegrowałaby rozliczne specjalistyczne i odrębne systemy zgromadzone w firmie w ciągu wielu lat. Stały one się niezwykle trudne do zarządzania i powolne w działaniu, co powodowało niewydolność operacyjną.

„Nieustannie zmagamy się z groźną konkurencją, musimy więc usprawnić technologię by spełniać szybko zmieniające się wymagania klientów” – powiedział Worapars Mahattanobol, dyrektor zarządzający w Preserved Food Specialty. „Jesteśmy przekonani, że Infor M3 zrealizuje nasze potrzeby biznesowe.”

Wdrożenie Infor M3 obejmie produkcję, magazyny, zakupy, finanse i marketing. Analizując różne konkurencyjne systemy, firma PFS stwierdziła, że Infor M3 jest oczywistym wyborem z powodu elastyczności i możliwości zarządzania złożonym i zróżnicowanym środowiskiem oraz możliwościom wprowadzania modyfikacji w każdym momencie – co pomoże PFS podejmować świadome i szybkie decyzje biznesowe.

Infor słynie z dostarczania najlepszych i przetestowanych rozwiązań branżowych, sprawdzających się na całym świecie w wielu branżach gospodarki. Komentując zaangażowanie Infor i dogłębną znajomość branży spożywczej, Worapars Mahattanobol podkreśla: „Infor M3 fantastycznie zarządza całym skomplikowanym portfolio usług i operacji związanych z produkcją spożywczą, co potwierdza głębokie zrozumienie naszego biznesu przez producenta systemu.”

„Cieszymy się, że firma PFS dołączyła do grona naszych klientów i że Infor M3 odgrywa kluczową rolę w jej ciągłej transformacji” – powiedziała Helen Masters, wiceprezes i dyrektor zarządzająca regionem południowej Azji (ANZ & ASEAN) w Infor. „M3 pomoże PFS osiągnąć założone cele rentowności zarządzając klientami firmy, logistyką, finansami i produkcją w ramach jednej platformy i zapewniając holistyczny widok, który przyspieszy podejmowanie decyzji wewnątrz i na zewnątrz fabryki.”

Produkcyjny start systemu przewidziany jest na czerwiec 2017.

 

O firmie Preserved Food Specialty

Preserved Food Specialty to lider w Tajlandii w produkcji przetwarzanej suszonej żywności, łącznie z ekstraktami, produktami mrożonymi, a także suszonymi powietrzem i przez odwirowanie. PFS jest dostawcą do wielu wiodących firm w kraju i na całym świecie. Więcej informacji: www.preservefood.net.

O firmie Infor

Infor projektuje piękne aplikacje biznesowe dla wybranych branż, odznaczające się najnowszą technologią, zawierające doświadczenie branżowe i dostępne jako usługa w chmurze. Mając 15 000 pracowników i będąc obecną w ponad 200 krajach i regionach, firma Infor zapewnia automatyzację ważnych procesów w branżach takich jak służba zdrowia, produkcja, moda, dystrybucja, hotelarstwo, sprzedaż detaliczna i sektor publiczny. Systemy Infor eliminują konieczność kosztownych kastomizacji dzięki temu, że ich funkcjonalność opiera się na głębokim doświadczeniu branżowym. Biuro główne Infor znajduje się w Nowym Jorku i jest jednocześnie domem dla jednej z największych i najbardziej kreatywnych agencji marketingowych – Hook&Loop, która zajmuje się tworzeniem nowoczesnych, prostych i pięknych interfejsów użytkownika systemów Infor. Aplikacje Infor dostępne są głównie w ramach platformy Amazon® Web Services oraz platform otwartych kodów. Szczegóły o firmie i rozwiązaniach – www.infor.com.

System Infor M3 w Polsce (i usługi wdrożeniowe) jest oferowany przez firmę iPCC (dawna nazwa: Polish Consulting Company) Sp. z o.o., która jest partnerem Infor w Polsce. iPCC obsługuje obecnie ponad 90 klientów użytkujących system Infor M3 w kraju i bierze udział w projektach wdrożeniowych systemu na całym świecie. Szczegóły o firmie i jej ofercie – www.i-pcc.pl.