fbpx
Krótkie
demo Infor M3
Produkty dodatkowe do Infor M3

Polish Consulting Company Złotym Sponsorem XIII Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

Firma Polish Consulting Company była Złotym Sponsorem XIII Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, które odbyło się w dniach 10-12 września br. w Hotelu Warszawa w Augustowie. Forum jest corocznym wydarzeniem, które gromadzi coraz większą rzeszę gości i, jako takie, jest okazją do omówienia tematów wielkiej wagi dla Polski, Europy i świata.
W bieżącym roku podczas konferencji były poruszane tematy takie jak na przykład sytuacja europejskiego mleczarstwa po zakończeniu systemu kwotowania, rola spółdzielczości mleczarskiej w dobie globalnej polityki rynkowej, kryzys światowy oraz jego wpływ na rynek mleka oraz strategia rozwoju polskiej branży mleczarskiej – konsolidacja czy rozdrobnienie.

W XII Forum Spółdzielczości Mleczarskiej udział wzięli m.in.: Jerzy Plewa – Dyrektor Generalny DG AGRI, Marek Sawicki – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Andrzej Babuchowski – Radca Minister w SP RP przy KE, Czesław Siekierski – Poseł do Parlamentu Europejskiego, Michel Nalet – Prezydent Europejskiego Stowarzyszenia Mleczarskiego, Leszek Hądzlik – Prezydent Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka oraz liczni przedstawiciele agencji i agend rządowych, branży mleczarskiej, firm współpracujących branżą z kraju i ze świata.

PCC, dostawca nowoczesnego systemu ERP do zarządzania przedsiębiorstwem mleczarskim, był Złotym Sponsorem konferencji w 2015 roku; wierzymy, że możemy pomóc przedsiębiorstwom mleczarskim w sprawnym zarządzaniu firmą i osiągnięciu doskonałości operacyjnej.
Więcej informacji na temat FSM oraz program konferencji znajduje się na stronie http://www.forum-mleczarskie.org/.

Wypowiedź wiceprezesa PCC Piotra Michalaka podczas Forum:

Komentarze zostały wyłączone

Open