fbpx

Polish Consulting Company Złotym Sponsorem XIII Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

Firma Polish Consulting Company była Złotym Sponsorem XIII Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, które odbyło się w dniach 10-12 września br. w Hotelu Warszawa w Augustowie. Forum jest corocznym wydarzeniem, które gromadzi coraz większą rzeszę gości i, jako takie, jest okazją do omówienia tematów wielkiej wagi dla Polski, Europy i świata.
W bieżącym roku podczas konferencji były poruszane tematy takie jak na przykład sytuacja europejskiego mleczarstwa po zakończeniu systemu kwotowania, rola spółdzielczości mleczarskiej w dobie globalnej polityki rynkowej, kryzys światowy oraz jego wpływ na rynek mleka oraz strategia rozwoju polskiej branży mleczarskiej – konsolidacja czy rozdrobnienie.

W XII Forum Spółdzielczości Mleczarskiej udział wzięli m.in.: Jerzy Plewa – Dyrektor Generalny DG AGRI, Marek Sawicki – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Andrzej Babuchowski – Radca Minister w SP RP przy KE, Czesław Siekierski – Poseł do Parlamentu Europejskiego, Michel Nalet – Prezydent Europejskiego Stowarzyszenia Mleczarskiego, Leszek Hądzlik – Prezydent Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka oraz liczni przedstawiciele agencji i agend rządowych, branży mleczarskiej, firm współpracujących branżą z kraju i ze świata.

PCC, dostawca nowoczesnego systemu ERP do zarządzania przedsiębiorstwem mleczarskim, był Złotym Sponsorem konferencji w 2015 roku; wierzymy, że możemy pomóc przedsiębiorstwom mleczarskim w sprawnym zarządzaniu firmą i osiągnięciu doskonałości operacyjnej.
Więcej informacji na temat FSM oraz program konferencji znajduje się na stronie http://www.forum-mleczarskie.org/.

Wypowiedź wiceprezesa PCC Piotra Michalaka podczas Forum:

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=20rxEgkQnPY[/embedyt]