fbpx

Paulig wybiera Infor CloudSuite Food & Beverage do realizacji transformacji biznesowej

Infor poinformował, że Paulig, międzynarodowa, rodzinna firma z branży spożywczej i napojów, wybrała rozwiązanie Infor CloudSuite Food & Beverage. Dostosowany do specyfiki branży pakiet aplikacji Infor, dostarczany w chmurze współdzierżawionej, będzie pomagał firmie Paulig w transformacji biznesowej w celu harmonizacji procesów i usprawnienia modelu operacyjnego w skali międzynarodowej.

Dowiedz się więcej o Infor CloudSuite Food & Beverage: www.infor.com/products/cloudsuite-food-and-beverage

Paulig jest rodzinną fińską firmą spożywczą, która dostarcza na rynek międzynarodowy przede wszystkim kawy i napoje, Tex Mex i przyprawy, przekąski i produkty roślinne. Jej marki to Paulig, Santa Maria, Risenta i Poco Loco. Firma zatrudnia 2300 pracowników w 13 krajach.

„Paulig wybrał rozwiązanie Infor ze względu na jego szeroką funkcjonalność branżową oraz dostępność w nowoczesnej chmurze, które jest nieustannie aktualizowana. Aplikacja Infor zwiększa wydajność i widoczność wszystkich operacji w firmie Paulig’ – mówi Marika Lindström, CIO firmy Paulig.

Rozwiązanie składa się z podstawowego systemu ERP (Infor CloudSuite Food & Beverage) oraz systemów do zarządzania cyklem życia produktu (Infor PLM for Process), planowania łańcucha dostaw (Infor Supply Chain Planning) oraz mobilnej obsługi magazynu (Infor Factory Track). Podobnie jak inne produkty Infor, rozwiązanie będzie działało na platformie cyfrowej Infor OS, zamieszczonej w Amazon Web Services.

„Wybór Infor jako partnera do naszego programu transformacji biznesowej pomoże naszej organizacji pracować jako jednolite przedsiębiorstwo. Musimy zwiększyć widoczność naszych procesów, a właśnie to zapewnia Infor poprzez nowoczesne, oparte na chmurze rozwiązanie, stworzone w godny zaufania, dostosowany do branży sposób” – mówi Juha Väre, CFO firmy Paulig. „Jesteśmy pewni, że możliwości firmy Infor pomogą Paulig osiągnąć nowy poziom skuteczności działania i poprawić jakość usług oferowanych naszym klientom”.

Malin Petterson, dyrektor generalna Infor EMEA North, mówi: „Z radością witamy Paulig jako nowego klienta Infor. Infor szanuje potężne dziedzictwo i marki Paulig w Europie”.

Juha Levo, menedżer krajowy Infor w Finlandii, dodaje: „Ze względu na fakt, że obie firmy mają swoje korzenie w Europie Północnej, Infor będzie pomagał Paulig za pośrednictwem rozległego lokalnego ekosystemu umożliwiającego współpracę i wsparcie we wszystkich krajach, w których działa Paulig”.

O firmie Paulig
Paulig jest rodzinną firmą produkującą żywność i napoje, rozwijającą nową, ekologiczną kulturę jedzenia – taką, która jest korzystna zarówno dla ludzi, jak i dla planety. Paulig oferuje wszystko co smaczne: kawy i napoje, Tex Mex i przyprawy, przekąski i produkty roślinne. Marki firmy to Paulig, Santa Maria, Risenta i Poco Loco. Wartość sprzedaży firmy Paulig wyniosła w 2021 roku 966 mln euro. Firma zatrudnia 2300 pełnych entuzjazmu pracowników w 13 krajach, którym przyświeca hasło: Dla życia pełnego smaku. Więcej informacji: www.pauliggroup.com.

O firmie Infor
Infor jest światowym liderem w dziedzinie oprogramowania biznesowego w chmurze, dostosowanego do potrzeb poszczególnych branż. Tworzymy kompletne rozwiązania dla branż takich jak produkcja przemysłowa, dystrybucja, opieka zdrowotna, przemysł spożywczy, motoryzacja, przemysł lotniczy i obronny oraz zaawansowane technologie. Aplikacje i usługi Infor są zaprojektowane tak, aby zapewnić trwałe korzyści operacyjne, bezpieczeństwo i szybszy czas uzyskania wartości. Naszą misją jest dostarczanie klientom skutecznych rozwiązań biznesowych, dlatego też nieustannie wprowadzamy innowacje pozwalające szybko reagować na pojawiające się wyzwania branżowe. 17 000 pracowników Infor z głęboką wiedzy o branży pomaga ponad 60 000 organizacji w 175 krajach przezwyciężyć problemy na rynku i osiągać założone cele biznesowe. Jako firma Koch, nasza siła finansowa, struktura własnościowa i długoterminowa perspektywa pozwalają nam na budowanie trwałych, wzajemnie korzystnych relacji z naszymi klientami, pracownikami i partnerami. Odwiedź stronę www.infor.com.

# # #

Źródło: Infor

W Polsce Infor CloudSuite jest dystrybuowany i wdrażany przez polskiego partnera Infor – iPCC Sp. z o.o. (www.i-pcc.pl).

Kontakt: natasza.piekarska@i-pcc.pl