fbpx

Pataya Food Group przeprowadza globalną ekspansję za pomocą rozwiązań Infor

Tajski producent i dystrybutor owoców morza – Pataya Food Group – wybrał firmę Infor jako partnera swojej cyfrowej transformacji. Ten gigant z branży spożywczej będzie wykorzystywać rozwiązania Infor CloudSuite Food & Beverage (F&B), Infor OS i Infor Birst we wszystkich swoich spółkach zależnych. Rozwiązania te pomogą Pataya Food Group przyspieszyć rozwój biznesowy i wejść na nowe rynki globalne. Rozwiązanie zostanie wdrożone przez firmę Lawson Software będącą partnerem handlowym firmy Infor.

Pataya Food Group to czołowy tajski producent i dystrybutor owoców morza o przedłużonej trwałości, kierujący się zasadą, że wysoka jakość gwarantuje sukces.  Jej zaangażowanie w zapewnianie wysokiej jakości zyskało jej klientów na całym świecie. Grupa ma w swoim portfelu marki takie jak Nautilus, Sea Crown, Mongkut Talay i Regalos, a jej dział produkcji sprzętu również zyskał renomę dostawcy produktów najwyższej jakości.

Po wdrożeniu projektu Pataya Food Group będzie mogła usprawnić operacje produkcji i dystrybucji dzięki optymalizacji zarządzania magazynem i łańcuchami dostaw za pomocą narzędzi analitycznych nowej generacji. Projekt sprawi, że firma będzie mogła skutecznie zarządzać cyklem życia produktów wszystkich swoich marek od fabryki do półki sklepowej w wielu regionach za pomocą jednego scentralizowanego rozwiązania. Wdrożenie pomoże również w standaryzacji i zapewnieniu zgodności z przepisami w Azji.

„Celem Pataya Food Group jest bycie preferowanym dostawcą wysokiej jakości żywności w supermarketach w całej Azji i na rynkach globalnych” — powiedział Vichit Anathep, dyrektor zarządzający Pataya Food Industries Limited. „Dzięki współpracy z Infor będziemy w stanie przeprowadzić cyfrową transformację, tak aby stawić czoła wyzwaniom charakterystycznym dla branży żywności i napojów — w której firma Infor ma szerokie doświadczenie — oraz przeprowadzić ekspansję globalną”.

„Współpraca z Infor i wdrożenie rozwiązania Infor CloudSuite F&B udostępnia Pataya Food Group narzędzia i technologie umożliwiające jej sprawniej zapewniać jakość produktów, z której jest znana, co z kolei pomoże jej usprawnić całą swoją działalność” — powiedział Fabio Tiviti, wiceprezes firmy Infor w regionie ASEAN. „Firma Infor dostarcza nowoczesne aplikacje stworzone z myślą o poszczególnych branżach, dostosowane do działania w chmurze. Mamy nadzieję na owocną współpracę z Pataya Food Group, w ramach której będziemy jej pomagać w osiągnięciu ogólnych celów biznesowych oraz zwiększeniu produktywności i zadowolenia klientów”.

O firmie Infor

Infor tworzy specjalizowane branżowo oprogramowanie dla biznesu, udostępniane m.in. w technologii chmury. Firma zatrudnia 17 300 pracowników i obsługuje ponad 68 000 klientów w ponad 170 krajach. Rozwiązania Infor są tworzone z myślą o rozwoju. Więcej informacji na stronie http://pl.infor.com/.

W Polsce system Infor M3 jest od wielu lat dystrybuowany i wdrażany przez polskiego partnera Infor – iPCC Sp. z o.o. (www.i-pcc.pl).

Źródło: Infor