fbpx

OFFICE wybiera Infor CloudSuite Fashion by usprawnić i ujednolicić operacje biznesowe

Infor przekazał, że OFFICE, firma specjalizująca się w sprzedaży obuwia, stanowiąca część Truworths International, wybrała Infor CloudSuite Fashion by ujednolicić różne procesy biznesowe za pomocą jednego systemu ERP. Rozwiązanie, działające w chmurze współdzielonej opartej na Amazon Web Services (AWS), będzie wdrożone przez partnera Infor – Fortude, i ma pomóc OFFICE w uproszczeniu złożonych procesów w obszarze zakupów, magazynów, alokacji oraz planowania i zarządzania zapasami.

Wdrażając szeroką strategię transformacji cyfrowej, firma OFFICE uznała, że potrzebuje nowoczesnego systemu zarządzania zakupami oraz że musi zmienić niewydolną infrastrukturę IT, która nie pozwalała na obsługę modelu omnichannel.

“Nasza infrastruktura informatyczna nie dotrzymywała tempa biznesowi” – mówi Jon Richens, dyrektor zarządzający w OFFICE. “Infor CloudSuite Fashion zapewni funkcjonalności, jakich potrzebuje nasz biznes, poprawiając wydajność całej organizacji. Będziemy w stanie dostarczać odpowiednie, dokładne informacje w szybkim czasie do właściwych ludzi, aktywując szybsze i bardziej proaktywne podejmowanie decyzji.

“Jesteśmy dynamicznym biznesem I potrzebujemy systemu, który będzie do niego pasował” – kontynuuje Richens. „Aplikacje Infor mają prostą architekturę, ale jednocześnie głęboką i specjalistyczną funkcjonalność branżową, wszystko to dostępne w rozsądnej cenie i z cechami odporności i zwinności, jaką charakteryzują się rozwiązania chmurowe. Zaangażowanie zespołów Infor i Fortude nie miały sobie równych, wypracowaliśmy prawdziwe partnerstwo, które – jestem pewien – będzie gwarantem sukcesu już przy starcie wdrożenia.”

“Nasze korzenie w branży Fashion i umiejętności skutecznego stosowania aplikacji biznesowych były głównym powodem wyboru naszej firmy przez OFFICE. Nasza wiedza gwarantuje, że klienci wybierają najbardziej efektywne rozwiązania, które spełnią ich specyficzne potrzeby, niezależnie od ich stopnia złożoności” – komentuje James Abdool, starszy wiceprezes Fortude na Zjednoczone Królestwo i Europę. „Pracując przy projekcie z Infor dobrze zrozumieliśmy wyzwania, z jakimi mierzy się OFFICE i zaproponowaliśmy odpowiednie rozwiązanie, które zaangażuje najlepsze praktyki biznesowe w całym przedsiębiorstwie.”

“Elastyczność i zwinność technologii chmurowej jest idealna dla rosnących biznesów w pełni korzystających z modelu omnichannel” – powiedziała Anwen Robinson, dyrektorka zarządzająca i starsza wiceprezeska Infor na Zjednoczone Królestwo i Irlandię. „Infor CloudSuite Fashion oferuje specjalistyczną funkcjonalność branżową, umożliwiającą markom szybką i efektywną reakcję na wymagania konsumentów. Jest to idealne rozwiązanie dla firm Fashion, które chcą usprawnić i ujednolicić swoje kluczowe procesy biznesowe. Rezultatem wdrożenia będzie wszechstronna przejrzystość organizacyjna firmy, gwałtowny zwrot z inwestycji i solidna podstawa dla zrównoważonego rozwoju biznesu.”

O firmie OFFICE

OFFICE jest wiodącym specjalistą w zakresie dostarczania innowacyjnego obuwia na każdą okazję. Zakres produktów – unikatowy w projektach i jakości, tworzony jest przez własnych projektantów firmy we współpracy z globalnymi markami. W 2015 roku OFFICE została nabyta przez Truworths International, holding inwestycyjny i firmę zarządczą. Truworths jest detalistą modowym w Afryce Południowej, oferującym własne różnorodne marki ubrań, obuwia i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Więcej informacji: www.office.co.uk

O firmie Fortude

Fortude jest partnerem Infor (Infor Global Alliance Partner), dostarczającym rozwiązania klientom na całym świecie. Wiedza ekspercka konsultantów w zakresie branż: modowej, spożywczej, produkcyjnej i dystrybucyjnej zapewnia bezproblemowe wdrożenia systemów Infor, ciągłą optymalizację, support i wsparcie klientów w ich rozwoju. Certyfikowani konsultanci firmy pracują w biurach w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii, Sri Lance i Indiach, a także w projektach w Ameryce Północnej, Europie, Południowo-Wschodniej i Południowej Azji. Więcej informacji: www.fortude.com.

O firmie Infor
Infor jest globalnym liderem w dziedzinie chmurowego oprogramowania biznesowego dla różnych branż. Z newralgicznych aplikacji dla przedsiębiorstw korzysta 65 000 klientów w ponad 175 krajach – oprogramowanie firmy Infor jest tworzone z myślą o zwiększaniu wartości przy znacznie niższym ryzyku oraz trwalszych korzyściach operacyjnych. 17 000 pracowników naszej firmy wykorzystuje swoją zaawansowaną wiedzę specjalistyczną oraz informacje oparte na danych, aby tworzyć i adaptować rozwiązania, które są w stanie sprostać nowym wyzwaniom biznesowym i branżowym. Firma Infor dostarcza swoim klientom nowoczesne narzędzia wspomagające ich transformację biznesową i pozwalające szybciej wprowadzać własne innowacyjne rozwiązania. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.infor.com.

Kontakt dla mediów:

Richard Moore
+447976111243
Richard.Moore@infor.com

Źródło: Infor

W Polsce Infor CloudSuite Fashion jest dystrybuowany i wdrażany przez polskiego partnera Infor – iPCC Sp. z o.o. (www.i-pcc.pl).