fbpx

Mount Franklin Foods wybiera rozwiązanie Infor CloudSuite Food & Beverage, aby zaspokoić potrzebę rozwoju firmy i transformacji cyfrowej

Rozwiązanie pomoże firmie osiągnąć większą przejrzystość łańcucha dostaw, zwiększyć wydajność operacyjną i jeszcze bardziej poprawić zadowolenie klientów.

Infor poinformował,  że Mount Franklin Foods – wiodący producent markowych, kontraktowych i prywatnych marek słodyczy, orzechów, przekąsek i produktów gastronomicznych – wybrał rozwiązanie CloudSuite Food & Beverage firmy Infor, aby wesprzeć szybki wzrost biznesu i pomóc w przyspieszeniu działań związanych z transformacją cyfrową.

Firma Mount Franklin Foods, z siedzibą w El Paso w Teksasie, obsługuje głównych sprzedawców detalicznych, hurtowników, klientów prowadzących produkcję i dystrybutorów gastronomicznych poprzez swoje oddziały Sunrise Confections i Azar Nut oraz spółki stowarzyszone.

Po zakończeniu pandemii i dalszym gwałtownym wzroście firma Mount Franklin Foods uznała, że potrzebuje więcej elastyczności, aby reagować na szybko zmieniający się rynek i wykorzystywać nowe możliwości.

Firma zdecydowała się na współpracę z Infor i planuje wdrożyć rozwiązanie CloudSuite Food & Beverage, a także narzędzia do planowania łańcucha dostaw, mobilnej obsługi magazynu – Infor Factory Track oraz zarządzania wynikami przedsiębiorstwa (dEPM), aby osiągnąć większą przejrzystość łańcucha dostaw, zwiększyć wydajność logistyczną i operacyjną, spełnić i przekroczyć wymagania dotyczące jakości i zgodności z przepisami, a także jeszcze bardziej zwiększyć zadowolenie klientów.

Według Mayeli Soto, dyrektorki finansowej w Mount Franklin Foods, „rozwiązania w chmurze firmy Infor pomogą nam bardziej proaktywnie zaspokajać potrzeby klientów wewnętrznych i zewnętrznych oraz przyspieszyć nasze szersze inicjatywy związane z transformacją całej organizacji. Mamy teraz narzędzia i wiedzę, które pozwalają nam szybciej podejmować lepsze decyzje”.

„Infor zapewnia nam zasoby, które pomogą wprowadzić naszą firmę na wyższy poziom” – powiedziała.

Dzięki Infor CloudSuite Food & Beverage firma Mount Franklin Foods zintegruje swoje systemy w jedną platformę – jedno źródło wiarygodnych danych dostępnych w czasie rzeczywistym. Ponieważ firma nadal się rozwija i rozszerza swoją działalność poprzez przejęcia, takie rozwiązanie pozwoli zminimalizować czas i koszty związane z integracją systemów. Firma będzie miała również dostęp do danych finansowych w czasie zbliżonym do rzeczywistego, co pozwoli na wgląd w działalność biznesową i tworzenie raportów finansowych.

Rozwiązanie Infor działające w chmurze pomoże firmie utrzymać wyższy poziom bezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem. A dzięki większej przejrzystości i lepszej widoczności łańcucha dostaw firma może stale poprawiać jakość żywności i minimalizować ilość odpadów.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach firmy Infor dla producentów żywności i napojów: www.infor.com/industries/food-beverage

Informacje o Mount Franklin Foods

Mount Franklin Foods, LLC jest wiodącym północnoamerykańskim producentem wysokiej jakości słodyczy, produktów orzechowych, miętówek, kulinarnych białek roślinnych, mieszanek do pieczenia, napojów w proszku i składników. Siedziba znajduje się w El Paso w Teksasie. Firma z dumą obsługuje głównych sprzedawców detalicznych, hurtowników, klientów prowadzących produkcję i dystrybutorów gastronomicznych poprzez swoje oddziały Sunrise Confections i Azar Nut oraz poprzez spółki stowarzyszone: Hospitality Mints i Element Food Solutions. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.mountfranklinfoods.com.

O firmie Infor
Infor jest światowym liderem w dziedzinie oprogramowania biznesowego w chmurze, dostosowanego do potrzeb poszczególnych branż. Tworzymy kompletne rozwiązania dla branż takich jak produkcja przemysłowa, dystrybucja, opieka zdrowotna, przemysł spożywczy, motoryzacja, przemysł lotniczy i obronny oraz zaawansowane technologie. Aplikacje i usługi Infor są zaprojektowane tak, aby zapewnić trwałe korzyści operacyjne, bezpieczeństwo i szybszy czas uzyskania wartości. Naszą misją jest dostarczanie klientom skutecznych rozwiązań biznesowych, dlatego też nieustannie wprowadzamy innowacje pozwalające szybko reagować na pojawiające się wyzwania branżowe. 17 000 pracowników Infor z głęboką wiedzy o branży pomaga ponad 60 000 organizacji w 175 krajach przezwyciężyć problemy na rynku i osiągać założone cele biznesowe. Jako firma Koch, nasza siła finansowa, struktura własnościowa i długoterminowa perspektywa pozwalają nam na budowanie trwałych, wzajemnie korzystnych relacji z naszymi klientami, pracownikami i partnerami. Odwiedź stronę www.infor.com.

# # #

Źródło: Infor

W Polsce Infor CloudSuite jest dystrybuowany i wdrażany przez polskiego partnera Infor – iPCC Sp. z o.o. (www.i-pcc.pl).

Kontakt: natasza.piekarska@i-pcc.pl