fbpx

Lely optymalizuje środowisko w chmurze dzięki firmie Infor

Innowator w dziedzinie rolnictwa wybiera Infor CloudSuite Equipment, aby zapewnić sobie wzrost i wpłynąć na środowisko.

Infor poinformował, że firma Lely wprowadziła rozwiązanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) Infor CloudSuite Equipment, aby zwiększyć wzrost i innowacyjność swojej produkcji robotów udojowych. Gotowe na przyszłość, elastyczne rozwiązanie oferuje usprawnienia w takich obszarach, jak możliwości śledzenia produktu, zarządzanie jakością i zarządzanie łańcuchem dostaw.

Lely to holenderska firma rodzinna z sektora rolniczego założona w 1948 roku. Firma projektuje i produkuje zautomatyzowane systemy dla hodowców bydła mlecznego na całym świecie, aby umożliwić im prowadzenie ekologicznej produkcji mleka, z myślą o wyżywieniu całego świata. Dzięki nowemu, opartemu na chmurze systemowi Infor ERP, zasilanemu przez Amazon Web Services (AWS), firma Lely chce zwiększyć elastyczność, aby wspierać innowacje w dziedzinie robotyki udojowej.

Dowiedz się więcej o Infor CloudSuite Equipment: www.infor.com/products/cloudsuite-food-and-beverage

Świat rolnictwa się zmienia. Rosnąca populacja świata i niedobór surowców wymagają większej wiedzy. Dzięki automatyzacji i robotyce przedsiębiorcy rolni mogą wykonywać proste analizy, aby np. monitorować swoje zwierzęta gospodarskie i zwiększać wydajność. Aplikacja Infor CloudSuite wspiera potrzebną do osiągnięcia tego celu elastyczność działania.

„Jestem bardzo dumny ze sposobu, w jaki przeprowadziliśmy wdrożenia jako zespół wspólnie z partnerem firmy Infor – Apex Systems. Udało nam się osiągnąć sukces zespołowy. Założenia były następujące: wdrożenie trzeba przeprowadzić w krótkim czasie, użytkownicy i klienci go nie mają odczuć, nie ma być przestojów w produkcji. Każde z tych założeń zostało spełnione. Serwery zostały wymienione, a nowy system przełączony w weekend, więc w poniedziałek rano aplikacje w chmurze działały już bez zarzutu. Najważniejszym kryterium było to, że nasi klienci nie doświadczyli żadnych zakłóceń” – mówi Bart Kuijpers, szef działu danych i IT w firmie Lely. „Ogromną zaletą jest to, że nie musimy już przeprowadzać żadnych aktualizacji systemu ani posiadać serwerów. Wszystkim zajmuje się Infor. ERP jest w centrum naszego środowiska IT, możemy korzystać z regularnych aktualizacji funkcjonalności oraz z Infor Data Lake jako głównego repozytorium danych”.

„Rozwiązanie firmy Infor zapewnia elastyczność w zarządzaniu najbardziej złożonymi łańcuchami wartości, takimi jak zarządzanie łańcuchem dostaw, wgląd w zamówienia i procesy produkcyjne. Dzięki rozwiązaniu ERP organizacje mogą szybko dostosować się do zmieniających się trendów w branży. To optymalizuje ich działania i pomaga zwiększyć możliwości uzyskiwania przychodów” – powiedział Hein Kivits, starszy dyrektor ds sprzedaży firmy Infor w regionie Beneluksu. „Cieszymy się, że możemy zapewnić firmie Lely solidne podstawy, które pomogą jej zrealizować ambicję pozostania liderem rynku w branży rolniczej”.

W kolejnej fazie wdrożenia – w 2022 i 2023 roku – aplikacja Infor w chmurze zostanie wdrożona w pozostałych krajach, w których działa Lely. Nacisk zostanie położony na usprawnienie łańcucha dostaw i procesów finansowych.

O firmie Lely
Firma Lely ma siedzibę w Maassluis w Holandii i od ponad 70 lat jest synonimem innowacyjnej robotyki udojowej na całym świecie. Jako jedna z wiodących na świecie organizacji w branży rolniczej Lely zatrudnia ponad 1600 osób. W ponad 45 krajach hodowcy bydła codziennie pracują z rozwiązaniami firmy Lely w oborze lub w gospodarstwie. Lely posiada dwa zakłady produkcyjne i trzy działy badawczo-rozwojowe wspierające rozwój produktów. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.lely.com/nl.

O firmie Infor
Infor jest światowym liderem w dziedzinie oprogramowania biznesowego w chmurze, dostosowanego do potrzeb poszczególnych branż. Tworzymy kompletne rozwiązania dla branż takich jak produkcja przemysłowa, dystrybucja, opieka zdrowotna, przemysł spożywczy, motoryzacja, przemysł lotniczy i obronny oraz zaawansowane technologie. Aplikacje i usługi Infor są zaprojektowane tak, aby zapewnić trwałe korzyści operacyjne, bezpieczeństwo i szybszy czas uzyskania wartości. Naszą misją jest dostarczanie klientom skutecznych rozwiązań biznesowych, dlatego też nieustannie wprowadzamy innowacje pozwalające szybko reagować na pojawiające się wyzwania branżowe. 17 000 pracowników Infor z głęboką wiedzy o branży pomaga ponad 60 000 organizacji w 175 krajach przezwyciężyć problemy na rynku i osiągać założone cele biznesowe. Jako firma Koch, nasza siła finansowa, struktura własnościowa i długoterminowa perspektywa pozwalają nam na budowanie trwałych, wzajemnie korzystnych relacji z naszymi klientami, pracownikami i partnerami. Odwiedź stronę www.infor.com.

# # #

Źródło: Infor

W Polsce Infor CloudSuite jest dystrybuowany i wdrażany przez polskiego partnera Infor – iPCC Sp. z o.o. (www.i-pcc.pl).

Kontakt: natasza.piekarska@i-pcc.pl