fbpx

Infor uzupełnia swoją platformę chmurową dla przemysłu spożywczego i napojowego o światowej klasy rozwiązanie Route-to-Market od Ivy Mobility

Firma Infor® ogłosiła dzisiaj podczas wydarzenia Infor Food & Beverage Connect w Chicago, że nawiązała partnerstwo z firmą Ivy Mobility w celu poszerzenia ekosystemu rozwiązań dla producentów dóbr konsumpcyjnych (CPG), przemysłu spożywczego oraz dystrybutorów.

Ivy Mobility oferuje inteligentne rozwiązania rynkowe dla producentów i dystrybutorów towarów konsumenckich. Firma wspiera DSD, merchandising i działalność wewnątrz sklepów za pomocą chmurowych rozwiązań mobilnych, które doskonale współgrają z platformą chmury przemysłowej Infor. Ivy Mobility ma swoją siedzibę główną w Singapurze i prowadzi działalność w Ameryce Północnej, Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie i w Ameryce Łacińskiej. Firma działa w ponad 57 krajach. „Mamy ponad 1000 klientów z branży produkcji i dystrybucji żywności i napojów, wielu z nich działa na rynkach i w kategoriach produktów, które są dostarczane bezpośrednio do sklepów i innych punktów sprzedaży, takich jak bary, restauracje, szkoły, szpitale i stacje paliwowe” – mówi Marcel Koks, strateg branżowy i produktowy Infor ds. przemysłu spożywczego i napojów. „Ten kanał sprzedaży wymaga zaawansowanych i łatwych w użyciu rozwiązań mobilnych dla pracowników w terenie i w sklepach, które są dostępne w trybie online i offline.”

Ivy Mobility i Infor CloudSuite Food & Beverage stanowią kompletną ofertę. Infor CloudSuite Food & Beverage zarządza danymi podstawowymi klientów i produktów, wprowadzaniem zamówień, magazynowaniem oraz należnościami od klientów. Ivy Mobility obejmuje realizację tras dostawy, sprzedaż z furgonetek, przyjmowanie zamówień i zwrotów w terenie, akceptację płatności kartami kredytowymi oraz wykonywanie działań merchandisingowych i wewnątrz sklepów. Ivy Mobility wspiera również planowanie tras i wizyt, załadunek furgonetek oraz bilansowanie zapasów furgonetek pod koniec dnia.

„Ivy Mobility z radością podchodzi do partnerstwa z firmą Infor i umożliwienia naszym ponad 100 globalnym klientom z branży CPG dostępu do szerokiego portfolio rozwiązań. Nasza branża dąży do adaptacji w świecie po COVID-19, i potrzebuje partnerstw między rozwiązaniami najlepszej klasy” – mówi Douglas Remick, dyrektor ds. sprzedaży i lider globalnych partnerstw w firmie Ivy. „Dzięki temu partnerstwu firmy CPG z całego świata mogą uzyskać dostęp do klarownych i zorganizowanych informacji w czasie rzeczywistym, umożliwiając podniesienie poziomu oferowanych usług.”

O firmie Ivy Mobility
Ivy Mobility ma swoją siedzibę główną w Singapurze i prowadzi działalność w Ameryce Północnej, Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie i w Ameryce Łacińskiej. Firma obsługuje ponad 100 klientów, prowadząc działalność w ponad 57 krajach. Odwiedź stronę www.ivymobility.com.

Kontakt dla mediów:

Infor
Scott Matulis
818.451.8918
Scott.matulis@infor.com

Ivy Mobility
Douglas Remick
Email: douglas.remick@ivymobility.com
Mobile: +1(207) 310 1508

Żródło: www.Infor.com