fbpx

IRIS Ceramica Group przeprowadza cyfrową transformację za pomocą rozwiązań Infor

Infor, globalny lider w dziedzinie chmurowego oprogramowania biznesowego dla wybranych branż, poinformował, że włoski producent płytek ceramicznych IRIS Ceramica Group wybrał oprogramowanie korporacyjne firmy Infor oparte na rozwiązaniu Infor M3 w ramach cyfrowej transformacji mającej na celu zwiększenie produktywności i wydajności oraz usprawnienie obsługi klienta. Pakiet obejmuje rozwiązania do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP), zarządzania cyklem życia produktów (PLM) charakterystycznym dla branży wzornictwa przemysłowego, rozwiązania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) oraz narzędzia analityczne (Birst). Platforma Infor pomoże przyspieszyć opracowywanie produktów od projektu do produkcji oraz łatwo i szybko wprowadzać innowacje w firmie stawiającej na wzornictwo i jakość. Zaawansowane narzędzia do raportowania pomogą w pełnej integracji danych oraz przeprowadzaniu analiz w czasie rzeczywistym, obejmujących wszystkie działy, zakłady i spółki zależne.

IRIS Ceramica Group wybrała firmę Infor ze względu na jej partnerskie podejście oraz doświadczenie branżowe, jak również skalowalność oraz funkcje branżowe platformy. Rozwiązanie, stanowiące część strategii cyfrowej transformacji firmy IRIS, przyspieszy procesy oraz pozwoli firmie być bliżej klientów i uplasować się na czele stawki pod względem prezentowania najlepszych procedur w całym sektorze płytek ceramicznych.

„Jako firma zajmująca się wzornictwem przemysłowym jesteśmy dumni z opracowywania innowacyjnych produktów, a także z naszego nowoczesnego sprzętu przemysłowego i wizji” — powiedział Francesco Verde, dyrektor ds. informatycznych w IRIS Ceramica Group. „Dedykowana platforma innowacji firmy Infor dobrze się wpisuje w nasze wartości i procesy i pozwoli nam wykonać kolejny krok w historii naszej firmy, a zaawansowane narzędzia analityczne zapewnią nam łatwiejszy dostęp do danych z całego przedsiębiorstwa za pomocą pulpitów i dostosowanych raportów. Udostępniając klientom intuicyjne narzędzia wspierające produktywność i podejmowanie decyzji, chcemy stworzyć środowisko, które zwiększa zarówno innowacyjność, jak i zadowolenie klienta. Rozwiązania Infor stanowią fundament realizacji tej wizji”.

„Zapewnianie klientom jak najlepszej obsługi ma dla nas kluczowe znaczenie, a dla lidera sektora wzornictwa przemysłowego takiego jak IRIS Ceramica Group jego podstawą są innowacje produktowe” — powiedział Laurent Jacquemain, wiceprezes Infor na Europę Południową. „Dzięki wykorzystaniu wszystkich kluczowych procesów związanych z produkcją i produktami oraz zapewnieniu, by wzory szybko trafiały do produkcji, zgodnie z sezonami i kolekcjami, nasze przedsiębiorstwo jest liderem w swojej branży”.

O firmie Infor

Infor tworzy specjalizowane branżowo oprogramowanie dla biznesu, udostępniane m.in. w technologii chmury. Firma zatrudnia 17 300 pracowników i obsługuje ponad 68 000 klientów w ponad 170 krajach. Rozwiązania Infor są tworzone z myślą o rozwoju. Więcej informacji na stronie http://pl.infor.com/.

W Polsce system Infor M3 jest od wielu lat dystrybuowany i wdrażany przez polskiego partnera Infor – iPCC Sp. z o.o. (www.i-pcc.pl).

Źródło: Infor