fbpx
Krótkie
demo Infor M3
Produkty dodatkowe do Infor M3

Intersnack podpisuje wielomilionowy kontrakt z Infor

Grupa Intersnack, właściciel KP Snacks, zawarła przełomowy kontrakt z Infor, by wesprzeć cyfrową transformację i przeniesienie sprzedaży hurtowej do chmury.

Infor, jeden z czołowych dostawców aplikacji biznesowych specjalizowanych dla poszczególnych branż i przeznaczonych m.in. do działania w chmurze, poinformował, że Intersnack, lider na rynku przekąsek i właściciel 20 znanych marek takich jak: McCoys, Hula Hoops i KP Nuts, wybrał Infor do przeprowadzenia wielomilionowej, 10-letniej transformacji w chmurze. W ramach projektu aplikacje Infor będą wspierały prawie każdy proces we wszystkich markach należących do Intersnack na terenie całej Europy, realizując tym samym strategię cyfrowej transformacji z wykorzystaniem nowoczesnej platformy, która pomoże firmie dalej się rozwijać. W ramach umowy cała firma ma działać na aplikacji Infor CloudSuite Food&Beverage wraz z innymi 18 rozwiązaniami Infor.

Zastępując 17 różnych systemów ERP Grupy Intersnack, z których znaczna część to SAP i Oracle, Infor uruchomi aplikacje biznesowe obejmujące: planowanie zasobów przedsiębiorstwa, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie finansami, zarządzanie ryzykiem, zarządzanie wydatkami, zarządzanie wynikami działalności, analitykę biznesową, zarządzanie aktywami przedsiębiorstwa, zarządzanie relacjami z klientami, zaopatrzenie oraz zarządzanie łańcuchem dostaw.

Infor został wybrany w drodze przetargu, z uwagi na wiodącą ofertę rozwiązań w chmurze, w tym w środowisku „multi-tenant” (korzystanie ze wspólnych zasobów przez wielu użytkowników naraz) oraz  zobowiązanie wspierania cyfrowej wizji Intersnacks. Decydujące przy wyborze były również wysokie kwalifikacje i mocna funkcjonalność w branży spożywczej, a także innowacyjna wizja dotycząca cyfrowej transformacji i sztucznej inteligencji (AI).

Mając ponad 20 kultowych marek i produktów „private label”, obejmujących między innymi chipsy, orzechy i produkty specjalne, Intersnack przyjął program cyfryzacji, który ma na celu ujednolicenie i harmonizację globalnych procesów we wszystkich aspektach działalności firmy. Pomoże w tym nowoczesna, skalowalna platforma Infor, która przyspieszy integrację nowych transakcji Intersnack, a także wdrożenie wszystkich rozwiązań Infor, które będzie wspierało wzrost grupy.

“Ta przełomowa umowa wzmacnia naszą pozycję lidera w ofercie aplikacji w chmurze oraz pokazuje nasze zaangażowanie we wspieranie transformacji cyfrowej poprzez dostarczanie precyzyjnie dopasowanych funkcjonalności branżowych w skalowalnych aplikacjach Infor” – komentuje Stephan Scholl, prezes Infor. “Zostaliśmy wybrani przez Intersnack między innymi dlatego, że możemy zaoferować całe portfolio aplikacji działających w chmurze. Z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój relacji z Intersnack. Dzięki naszemu zespołowi ds. transformacji cyfrowej w Hook&Loop Digital oraz możliwościom AI w ramach aplikacji Infor Coleman, jesteśmy już w trakcie rozmów na temat tego, jak przenieść projekt na kolejny poziom, w którym zapewnimy  firmie Intersnack możliwość wprowadzania innowacji i znajdowania nowych rynków zbytu.”

“Jako liderzy w branży przekąsek, musimy wykazać się najlepszymi praktykami, aby wspierać nasz cel, jakim jest tworzenie długoterminowych wartości. Technologia szybko stała się kluczowym filarem pomagającym ten cel osiągnąć” – mówi Maarten Leerdam, dyrektor generalny Intersnack. “W procesie wyboru partnera mającego wspomóc naszą drogę do transformacji cyfrowej, Infor był wyraźnym zwycięzcą. Oprócz ogromu możliwości aplikacji oraz spełnienia wszystkich warunków zapytania (a nawet więcej) za pośrednictwem chmury, wizja i przywództwo Infor w obszarach takich jak transformacja cyfrowa za pośrednictwem H&L Digital czy zastosowanie sztucznej inteligencji były niezwykle imponujące. Z niecierpliwością czekamy na dalszą eksplorację nowych technologii w dążeniu do innowacji i tworzymy mocne oparcie dla naszego wzrostu.”

O firmie Infor

Infor tworzy specjalizowane branżowo oprogramowanie dla biznesu udostępniane m.in. w technologii cloud. Firma zatrudnia 15 000 pracowników, obsługuje 90 000 klientów w ponad 170 krajach. Rozwiązania Infor są tworzone z myślą o rozwoju. Więcej informacji na stronie http://pl.infor.com/.

 

Komentarze zostały wyłączone

Open