fbpx

Infor przenosi Systemair do chmury

Infor®, firma działająca w branży chmury przemysłowej, ogłosiła dzisiaj, że największa europejska firma rozwiązań wentylacyjnych, Systemair (STO: SYSR ), przenosi swój podstawowy system biznesowy do Infor CloudSuite Manufacturing, mając na celu płynniejszą integrację nowo przejętych firm oraz rozwój nowych rodzajów produktów i usług.

Firma Systemair została założona 50 lat temu i obecnie ma biura w 51 krajach, zaopatrując zarówno klientów prywatnych, jak i komercyjnych; w tym szpitale, biura i szkoły, gdzie jakość powietrza ma kluczowe znaczenie dla przebywających tam osób.

Branża rozwija się, napędzana różnymi czynnikami, w tym coraz bardziej rygorystycznymi wymogami prawnymi dotyczącymi szybszej transformacji energetycznej. Systemair wykorzystuje ten potencjał wzrostu poprzez przejęcia i nowe modele biznesowe, takie jak zwiększanie oferty usług wokół swojej gamy produktów.

Systemair i Infor od ponad 20 lat współpracują w zakresie niezawodnych systemów ERP. Podpisanie umowy na migrację do Infor CloudSuite Manufacturing jest kolejnym krokiem w tym partnerstwie. „Infor CloudSuite Manufacturing daje nam możliwość dalszej harmonizacji środowiska informatycznego Systemair” – mówi Juergen Hernadi, dyrektor grupy IT w Systemair AB.

Dzięki Infor CloudSuite Manufacturing, Systemair zyskuje dopasowane do branży rozwiązanie oparte na chmurze współdzierżawionej, zasilane przez Amazon Web Services (AWS). Systemair może teraz scentralizować całą administrację systemu w stale rosnącej strukturze firmy, znacznie zmniejszając jej koszty.

„Ludzie spędzają około 90 procent czasu w pomieszczeniach. Często uważamy powietrze za coś oczywistego, ale ma ono wpływ na to, jak się czujemy, jak energetyczni jesteśmy lub jak często chorujemy” – mówi Malte Ekedahl, SVP i GM Infor w krajach nordyckich. „Jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do rozwoju tak znaczącego gracza na rynku jak Systemair i zapewnić mu odpowiednie warunki do dalszego rozwoju wysokiej jakości produktów wentylacyjnych”.

Kontakt dla mediów:

Richard Moore
Senior PR Director, EMEA
Infor
+447976111243
Richard.Moore@infor.com

# # #

Źródło: Infor

W Polsce Infor CloudSuite jest dystrybuowany i wdrażany przez polskiego partnera Infor – iPCC Sp. z o.o. (www.i-pcc.pl).

Kontakt: natasza.piekarska@i-pcc.pl