fbpx

IDC MarketScape wskazuje Infor jako lidera na światowym rynku SaaS (oprogramowania jako usługi), i chmurowych operacyjnych i produkcyjnych aplikacji ERP

Klienci firmy Infor podkreślają mocne strony firmy w zakresie znajomości branży, komfortu użytkowania i innowacyjności aplikacji, a także doświadczenia we wdrażaniu.

NOWY JORK – 2 czerwca 2022 – Infor ogłosił, że otrzymał tytuł Lidera w dwóch raportach IDC MarketScape – IDC MarketScape: Worldwide SaaS and Cloud-Enabled Manufacturing ERP Applications 2022 Vendor Assessment (doc. #US49047922, maj 2022 r.) („Raport produkcyjny”); oraz IDC MarketScape: Worldwide SaaS and Cloud-Enabled Operational ERP Applications 2022 Vendor Assessment (doc #US46733721, maj 2022) („Raport operacyjny”).

Pobierz fragment raportu produkcyjnego.

Pobierz fragment raportu operacyjnego.

W raporcie produkcyjnym oceniono opinie klientów firmy Infor z branży produkcji przemysłowej, takiej jak przemysł motoryzacyjny, lotniczy i obronny, zaawansowanych technologii i maszyn przemysłowych, oraz z branży przetwórczej, takiej jak przemysł chemiczny, pakowanych towarów konsumpcyjnych, żywności i napojów oraz celulozowo-papierniczy.

W raporcie operacyjnym oceniono opinie klientów Infor z organizacji skoncentrowanych na produktach w wielu branżach, takich jak dystrybucja, produkcja i handel detaliczny.

W raporcie produkcyjnym zauważono, że klienci firmy Infor podkreślają jej mocne strony w zakresie wiedzy branżowej, innowacyjności i doświadczenia we wdrażaniu.

„Infor zdaje sobie sprawę, że głęboka wiedza branżowa jest kluczem do sukcesu jego klientów, a wielu (ankietowanych klientów) wymieniło tę wiedzę jako kluczową w procesie wyboru i najważniejszy powód, dla którego pozostali z firmą Infor” – czytamy w raporcie. „Inny (klient) stwierdził, że Infor zapewnia mu funkcjonalność, szeroki zakres i elastyczność, których potrzebuje, aby spełnić nietypowe wymagania”.

Według raportu produkcyjnego, „Osoby udzielające opinii zauważyły, że Infor przekroczył oczekiwania, jeśli chodzi o innowacje”. Raport produkcyjny zawiera również stwierdzenie, że „Połączenie wiedzy technologicznej ze wspomnianą wcześniej wiedzą branżową jest najlepszym sposobem na zapewnienie wymiernych efektów produkcyjnych dzięki zastosowaniu nowych technologii (IoT, AI/ML, itp.)”.

Według raportu produkcyjnego „Bazując na przeprowadzonych rozmowach możemy stwierdzić, ze doświadczenie związane z wdrożeniami zasadniczo przekroczyło oczekiwania klientów. Wdrożenie jest ułatwione dzięki elastyczności, zdolności do adaptacji i możliwości poszerzenia zakresu zastosowań aplikacji, w połączeniu z prostymi projektami ekranów i widokiem z podziałem na funkcje”.

W raporcie operacyjnym ankietowani klienci wskazywali na mocne strony firmy Infor w zakresie doświadczenia użytkownika / interfejsu użytkownika, innowacyjności i doświadczenia we wdrażaniu.

„Wielu klientów operacyjnych wskazało jako mocną stronę łatwość użytkowania rozwiązań firmy Infor. Osoby te przyznały, że ich pracownicy potrzebują jedynie krótkiego szkolenia, aby zacząć korzystać z systemu, co naprawdę pomogło im przyswoić sobie narzędzia i zwiększyć wpływ nowego rozwiązania”.

Soma Somasundaram, Dyrektor Technologiczny Infor i Prezes ds. Produktów, powiedział: „Uważamy, że to wyróżnienie ze strony IDC MarketScape potwierdza, że Infor dostarcza klientom inteligentne, wstępnie skonfigurowane i nowoczesne rozwiązania oparte na chmurze, które pozwalają im sprostać wyzwaniom branżowym oraz skuteczniej konkurować i wprowadzać innowacje. Nasze rozwiązania są zaprojektowane tak, aby zaspokajać specyficzne dla danej branży potrzeby klientów, nieszablonowo upraszczać proces wdrożenia, zapewniać intuicyjne doświadczenie użytkownika i ostatecznie pomagać im szybciej osiągać pożądane wyniki biznesowe”.

Informacje o IDC MarketScape:

Model oceny dostawców IDC MarketScape został zaprojektowany w celu zapewnienia informacji o konkurencyjności dostawców ICT (technologii informacyjnych i komunikacyjnych) na danym rynku. Metodologia badania wykorzystuje rygorystyczną metodę punktacji opartą na kryteriach jakościowych i ilościowych, która prowadzi do pojedynczej graficznej ilustracji pozycji każdego dostawcy na danym rynku. IDC MarketScape zapewnia przejrzyste zasady, dzięki którym można w sposób zrozumiały porównać ofertę produktów i usług, możliwości i strategie oraz obecne i przyszłe czynniki sukcesu rynkowego dostawców z sektora IT i sektora telekomunikacyjnego. Dzięki temu kupujący technologie mogą dokonać kompleksowej oceny mocnych i słabych stron obecnych i potencjalnych dostawców. Więcej informacji: www.idc.com/promo/idcmarketscape.

O firmie Infor
Infor jest światowym liderem w dziedzinie oprogramowania biznesowego w chmurze, dostosowanego do potrzeb poszczególnych branż. Tworzymy kompletne rozwiązania dla branż, na których się koncentrujemy, takich jak produkcja przemysłowa, dystrybucja, opieka zdrowotna, przemysł spożywczy, motoryzacja, przemysł lotniczy i obronny oraz zaawansowane technologie. Aplikacje i usługi Infor dla przedsiębiorstw o znaczeniu krytycznym są zaprojektowane tak, aby zapewnić trwałe korzyści operacyjne, bezpieczeństwo i szybszy czas uzyskania wartości. Naszą pasją jest zapewnianie klientom dobrych wyników biznesowych. Ponad 60 000 organizacji w ponad 175 krajach polega na 17 000 pracowników Infor, którzy pomagają im osiągać cele biznesowe. Jako firma Koch, nasza siła finansowa, struktura własnościowa i długoterminowa perspektywa pozwalają nam na budowanie trwałych, wzajemnie korzystnych relacji z naszymi klientami. www.infor.com.

# # #

Kontakt dla mediów:
Steve Bauer
Infor
steven.bauer@infor.com
(650) 670-7135

Źródło: Infor

W Polsce aplikacje Infor są dystrybuowane i wdrażane między innymi przez polskiego partnera Infor – iPCC Sp. z o.o. (www.i-pcc.pl).