fbpx

HAK wybiera Infor dla zrównoważonej przyszłości

Firma Infor® ogłosiła, że HAK, holenderski producent warzyw i innych roślin strączkowych, rozpoczyna wdrażanie rozwiązania Infor CloudSuite Food & Beverage, aby usprawnić swoje procesy biznesowe.

Wdrożenie Infor CloudSuite Food & Beverage wpisuje się w cele wzrostowe HAK. Dzięki bardziej efektywnym procesom biznesowym firma będzie lepiej przygotowana do reagowania na zmieniające się sytuacje na rynku. HAK stawia na zrównoważony rozwój; firma dąży do osiągnięcia 100-procentowej organiczności dla wszystkich lokalnych warzyw i innych roślin strączkowych, przy jednoczesnym utrzymaniu przystępnych cen dla konsumentów. Wymaga to większej efektywności w całym łańcuchu produkcji – także pod kątem śledzenia pochodzenia, lub jak to określa HAK, „od ziemi do talerza”, nowe rozwiązanie ERP umożliwia jeszcze lepsze zarządzanie tym procesem. Ogólnie rzecz biorąc, rozwiązanie CloudSuite Food & Beverage przyczyni się do strategii wzrostu HAK.

Głównym celem wdrożenia specjalistycznego rozwiązania Infor CloudSuite jest zwiększenie efektywności w planowaniu łańcucha dostaw oraz zarządzaniu magazynem – wciąż wiele działań jest w tych obszarach wykonywanych ręcznie. Najważniejsze we wdrożeniu będą operacyjne przepływy pracy, ale każda ostatecznie każdy obszar zacznie pracować z systemem.

Aby być dobrze przygotowanym na przyszłość i osiągnąć cele wzrostu, HAK wybrał Infor CloudSuite Food & Beverage, rozwiązanie opracowane specjalnie dla producentów żywności i dostępne jako zawsze aktualna usługa chmurowa, stale uaktualniana o nowe funkcje i innowacje. Dzięki temu HAK może przyspieszyć rozwój i innowacje w firmie.

„Podejście firmy Infor doskonale wpisuje się w sposób działania HAK,” mówi Maikel Jongenelis, dyrektor finansowy w HAK. „Ponad 85 procent naszych procesów, które chcemy usprawnić, znajduje się jako standardowe procesy w rozwiązaniu Infor, zwłaszcza w obszarach planowania łańcucha dostaw i zarządzania magazynem. Ponadto pracujemy z systemem informacji o jakości, który jest znany firmie Infor i został również uwzględniony w poprzednich wdrożeniach u innych klientów Infor – co zapewni łatwą integrację.”
„HAK to wspaniały holenderski producent żywności,” powiedział Marcel Koks, lider strategii dla branży spożywczej w Infor. „Firma szukała rozwiązania specjalistycznego dla branży, które spełniłoby jej cele biznesowe i również pasowało do jej kultury firmowej. Takie dopasowanie zostało znalezione w Infor CloudSuite Food & Beverage.”

Infor CloudSuite Food & Beverage umożliwia zwiększenie efektywności w łańcuchach dostaw producentów żywności oraz szybsze wprowadzanie nowych produktów na rynek. Platforma dostarcza rozwiązanie ERP dla wszystkich głównych segmentów przemysłu spożywczego, w tym piekarnictwa, napojów, przetwórstwa mleczarskiego, mięsa i drobiu, produktów przygotowanych i chłodzonych oraz składników spożywczych.

O firmie HAK
Firma HAK została założona w 1952 roku przez rodzinę Hak w Giessen w Holandii. Forma przetwarza i sprzedaje warzywa i inne rośliny strączkowe. Misja firmy polega na propagowaniu swoich produktów zgodnie z zasadami Zielonej Kuchni. HAK posiada certyfikat B Corp od 2023 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.hak.nl.

Kontakt dla mediów:

Richard Moore
Infor PR Manager, EMEA
+447976111243
Richard.Moore@infor.com

# # #

Źródło: Infor

W Polsce Infor CloudSuite jest dystrybuowany i wdrażany przez polskiego partnera Infor – iPCC Sp. z o.o. (www.i-pcc.pl).

Kontakt: natasza.piekarska@i-pcc.pl