fbpx

GAP GROUP WDRAŻA INFOR CLOUDSUITE EQUIPMENT

Firma specjalizująca się w wynajmie urządzeń przenosi swoją działalność do chmury za pomocą Infor CloudSuite Equipment, aby zoptymalizować operacje i zarządzać rozwojem

Infor, dostawca rozwiązań chmurowych dla przedsiębiorstw, poinformował, że GAP Group, największa niezależna firma zajmująca się wynajmem sprzętu w Wielkiej Brytanii, wdraża rozwiązanie Infor CloudSuite Equipment – oparty na chmurze system ERP wielu najemców, zaprojektowany z myślą o firmach, które specjalizują się w produkcji, sprzedaży i wynajmie urządzeń. Rozwiązanie dostarczane za pośrednictwem chmury współdzielonej w Amazon Web Services (AWS) pozwoli poprawić wydajność operacyjną na skalę całej grupy, usprawniając procesy zamówień sprzedaży oraz zapewniając dostęp do najnowszych aktualizacji oprogramowania.

Więcej informacji o Infor CloudSuite Equipment: www.infor.com/products/cloudsuite-equipment

Firma GAP obsługuje 146 placówek w całej Wielkiej Brytanii, podzielonych na 10 oddziałów. Dostarcza ponad 6000 linii produktów skierowanych do sektorów użyteczności publicznej, budownictwa i infrastruktury. Grupa używa obecnie lokalnie wdrożonego systemu Infor M3 do zarządzania obsługą i wynajmem całej gamy produktów oraz do utrzymywania zgodności z istotnymi przepisami BHP. Przejście na rozwiązanie Infor CloudSuite Equipment pozwoli firmie uzyskać dodatkowe bezpieczeństwo, skalowalność, funkcjonalność i niezawodność systemu.

„Jesteśmy dynamiczną i rozwijającą się firmą, a rozwiązanie Infor CloudSuite Equipment stanowi sprawdzony, skalowalny i sprawny system, który jest w stanie sprostać naszym wymaganiom – zarówno teraz, jak i w przyszłości” – komentuje Chris Parr, dyrektor operacyjny GAP Group. „Infor CloudSuite Equipment będzie wspierać nasze zaangażowanie w dostarczanie wyjątkowych, dostosowanych do potrzeb klientów usług – za pomocą rozwiązania, z którego codziennie korzysta ponad 1200 z 1860 naszych pracowników w całej Wielkiej Brytanii. Będziemy w stanie nadal skupiać się na naszej podstawowej działalności, mając pewność, że pracujemy z najnowocześniejszymi funkcjami systemu, które zostały dostosowane do unikatowych wymagań branży, co dodatkowo usprawni i zoptymalizuje nasze złożone, wieloaspektowe działania”.

„Coraz więcej firm dostrzega korzyści, jakie płyną z przejścia na chmurę obliczeniową celem zwiększenia skalowalności i sprawności biznesowej” – wyjaśnia Anwen Robinson, dyrektor generalny i wiceprezes firmy Infor na obszar Wielkiej Brytanii i Irlandii. „Infor CloudSuite Equipment zapewnia funkcjonalność dostosowaną do potrzeb branży, która jest niezbędna firmom wynajmującym sprzęt, a także elastyczność, która wspiera ciągły rozwój biznesu. Inwestycja GAP Group w Infor CloudSuite Equipment jest tego doskonałym przykładem: pomaga naszej firmie w dalszym ciągu skupiać się na doskonałej obsłudze klienta i strategicznym wzroście – bez obaw o to, że ograniczenia systemów będą stanowiły przeszkodę”.

O firmie Infor
Infor jest globalnym liderem w dziedzinie chmurowego oprogramowania biznesowego dla różnych branż. Z branżowych aplikacji dla przedsiębiorstw korzysta 65 000 klientów w ponad 175 krajach – oprogramowanie firmy Infor jest tworzone z myślą o zwiększaniu wartości przy znacznie niższym ryzyku oraz trwalszych korzyściach operacyjnych. 17 000 pracowników naszej firmy wykorzystuje swoją zaawansowaną wiedzę specjalistyczną oraz informacje oparte na danych, aby tworzyć i adaptować rozwiązania, które są w stanie sprostać nowym wyzwaniom biznesowym i branżowym. Firma Infor dostarcza swoim klientom nowoczesne narzędzia wspomagające ich transformację biznesową i pozwalające szybciej wprowadzać własne innowacyjne rozwiązania. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.infor.com.

# # #

Kontakt dla mediów
Richard Moore
+447976111243
Richard.Moore@infor.com

Źródło: Infor

W Polsce system Infor M3 jest od wielu lat dystrybuowany i wdrażany przez polskiego partnera Infor – iPCC Sp. z o.o. (www.i-pcc.pl).