fbpx

Champion Petfoods wybiera Infor M3

Infor, wiodący dostawca rozwiązań dla biznesu, ogłosił, że firma Champion Petfoods wybrała Infor M3 (Food&Beverage). Kanadyjski wytwórca karmy dla zwierząt Biologically Appropriate™, słynący ze swoich marek ACANA i ORIJEN, chciał zacieśnić wspołpracę ze swoimi dostawcami świeżych regionalnych składników wzbogacających receptury firmy. W skład pakietu Infor F&B, wybranego przez Champion Petfoods, wchodzi system ERP Infor M3 oraz platforma integracyjna ION (Infor Integration Network). W odróżnieniu od przestarzałych systemów, które działały w firmie do tej pory, Infor M3 zapewnia zintegrowane rozwiązanie, które będzie optymalizowało procesy i dostarczało precyzyjne informacje na czas.

„Budujemy super nowoczesną fabrykę w Auburn, stan Kentucky, i musimy zainwestować w technologię i w szybką konsolidację informacji. Dzięki Infor Food & Beverage zyskamy narzędzia pozwalające na to.” – powiedział Matthew Smith, IT Manager w Champion Petfoods.

Infor został wybrany ze względu na najleszą ofertę produktową, specjalizację w branży – zarówno produktów, jak i konsultantów oraz doskonaly zespół supportowy.

“Champion Petfoods zyskał świetną okazję by udoskonalić swoje procesy biznesowe przez konsolidację rozrzuconych systemów w jedno źródło danych. To daje szybszy i kompletny wgląd w operacje.” – mówi Mike Edgett, Industry & Solution Strategy Director, Process Manufacturing w Infor. „Z radością zacieśnimy współpracę z  Champion Petfoods, pomagając firmie zbudować solidny fundament informatyczny na następne lata.”

O firmie Champion Petfoods LP

Champion Petfoods jest niezależnym i wielokrotnie nagradzanym producentem karmy dla zwierząt, z tradycją innowacyjności i niekwestionowanego przywództwa sięgającą ponad 25 lat. Słynne marki ACANA i ORIJEN opierają się na nowoczesnych dietach dla psów i kotów, zawierają świeże lokalne składniki i są przygotowywane w niezwykle nowoczesnych fabrykach firmy.