fbpx
Krótkie
demo Infor M3
Produkty dodatkowe do Infor M3

Angel Bakeries wybiera Infor M3 po latach rozwijania własnego systemu ERP

Infor, wiodący dostawca aplikacji biznesowych dla wybranych branż ogłosił, że Angel Bakeries, największa piekarnia w Izraelu, wdroży Infor M3 jako swój nowy system ERP. Wdrożenie będzie prowadzone przez Intentia Israel, partnera firmy Infor w zakresie M3 w tym kraju. Start systemu planowany jest na grudzień 2016 roku.

Infor M3 został wybrany spośród 9 wiodących rozwiązań międzynarodowych i lokalnych dostawców współzawodniczących ze sobą w projekcie. Wybór systemu Infor M3 został dokonany dzięki sprawdzonej głębokiej funkcjonalności dla branży piekarniczej, rozległemu międzynarodowemu doświadczeniu w tym sektorze oraz możliwości spełnienia wymogów branży świeżej żywności, takich jak ścisłe planowanie produkcji czy zarządzanie zapasami i dystrybucją.

„Wytwórcy świeżej żywności, a w szczególności piekarnie, borykają się z wielkimi wyzwaniami, takimi jak np. bardzo krótki czas dostarczenia towaru do konsumenta od momentu zejścia produktu z linii produkcyjnej. Z tego powodu procesy planowania, produkcji i dystrybucji stają się niezwykle ważne. Wybraliśmy takie rozwiązanie ERP, które ma zaawansowane narzędzia planowania skracające proces od zamówienia do dostawy oraz zapewniające sprawne zarządzanie zasobami i surowcami” – powiedział Niva Kalish, dyrektor ds IT w Angel Bakeries.

„W 2015 roku pozyskaliśmy sporo nowych klientów, zwłaszcza w branży spożywczej. Wybór Angel Bakeries oparty był zarówno na doświadczeniu w branży piekarniczej, jak też na tym, że Infor M3 to prekonfigurowane rozwiązanie. Wszystko to razem zapewnia sukces projektu ERP – szybkie wdrożenie i znakomitą jakość” – powiedział Shimon Cohen, wiceprezes ds rozwoju i klientów strategicznych w Intentia Israel.

O firmie Angel Bakeries

Angel Bakeries, największa piekarnia w Izraelu, wytwarza i dystrybuuje różne rodzaje chleba, bułek i ciasta. Prowadzona od 1927 roku przez rodzinę Angel, firma stała się synonimem jakości i innowacji. Produkcja bochenków chleba i innego pieczywa sięga tysięcy sztuk dziennie i odznacza się zachowaniem stałej świeżości, jakości i różnorodności smaków. Przez ponad 80 lat Angel Bakeries utrzymuje pozycję lidera w krajowym piekarnictwie, zarówno dzięki innowacyjności technologicznej, jak i skoncentrowaniu na potrzebach klientów.  http://www.angel.co.il/category/profileenglish

O firmie Infor

Infor, z obrotami rzędu 2,8 mld USD, jest trzecim na świecie pod względem wielkości dostawcą aplikacji i usług biznesowych. Dzięki rozwiązaniom Infor już ponad 70 tysięcy przedsiębiorstw (dużych i średniej wielkości) może usprawniać operacje oraz intensyfikować rozwój w wielu sektorach przemysłu. Szczegóły o firmie i rozwiązaniach – www.infor.com.

System Infor M3 w Polsce (i usługi wdrożeniowe) jest oferowany przez firmę iPCC (dawna nazwa: Polish Consulting Company) Sp. z o.o., która jest partnerem Infor w Polsce. iPCC obsługuje obecnie ponad 90 klientów użytkujących system Infor M3 w kraju i bierze udział w projektach wdrożeniowych systemu na całym świecie. Szczegóły o firmie i jej ofercie – www.i-pcc.pl.

Komentarze zostały wyłączone

Open