fbpx

Angel Bakeries wybiera Infor M3 po latach rozwijania własnego systemu ERP

Infor, wiodący dostawca aplikacji biznesowych dla wybranych branż ogłosił, że Angel Bakeries, największa piekarnia w Izraelu, wdroży Infor M3 jako swój nowy system ERP. Wdrożenie będzie prowadzone przez Intentia Israel, partnera firmy Infor w zakresie M3 w tym kraju. Start systemu planowany jest na grudzień 2016 roku.

Infor M3 został wybrany spośród 9 wiodących rozwiązań międzynarodowych i lokalnych dostawców współzawodniczących ze sobą w projekcie. Wybór systemu Infor M3 został dokonany dzięki sprawdzonej głębokiej funkcjonalności dla branży piekarniczej, rozległemu międzynarodowemu doświadczeniu w tym sektorze oraz możliwości spełnienia wymogów branży świeżej żywności, takich jak ścisłe planowanie produkcji czy zarządzanie zapasami i dystrybucją.

„Wytwórcy świeżej żywności, a w szczególności piekarnie, borykają się z wielkimi wyzwaniami, takimi jak np. bardzo krótki czas dostarczenia towaru do konsumenta od momentu zejścia produktu z linii produkcyjnej. Z tego powodu procesy planowania, produkcji i dystrybucji stają się niezwykle ważne. Wybraliśmy takie rozwiązanie ERP, które ma zaawansowane narzędzia planowania skracające proces od zamówienia do dostawy oraz zapewniające sprawne zarządzanie zasobami i surowcami” – powiedział Niva Kalish, dyrektor ds IT w Angel Bakeries.

„W 2015 roku pozyskaliśmy sporo nowych klientów, zwłaszcza w branży spożywczej. Wybór Angel Bakeries oparty był zarówno na doświadczeniu w branży piekarniczej, jak też na tym, że Infor M3 to prekonfigurowane rozwiązanie. Wszystko to razem zapewnia sukces projektu ERP – szybkie wdrożenie i znakomitą jakość” – powiedział Shimon Cohen, wiceprezes ds rozwoju i klientów strategicznych w Intentia Israel.

O firmie Angel Bakeries

Angel Bakeries, największa piekarnia w Izraelu, wytwarza i dystrybuuje różne rodzaje chleba, bułek i ciasta. Prowadzona od 1927 roku przez rodzinę Angel, firma stała się synonimem jakości i innowacji. Produkcja bochenków chleba i innego pieczywa sięga tysięcy sztuk dziennie i odznacza się zachowaniem stałej świeżości, jakości i różnorodności smaków. Przez ponad 80 lat Angel Bakeries utrzymuje pozycję lidera w krajowym piekarnictwie, zarówno dzięki innowacyjności technologicznej, jak i skoncentrowaniu na potrzebach klientów.  http://www.angel.co.il/category/profileenglish

O firmie Infor

Infor, z obrotami rzędu 2,8 mld USD, jest trzecim na świecie pod względem wielkości dostawcą aplikacji i usług biznesowych. Dzięki rozwiązaniom Infor już ponad 70 tysięcy przedsiębiorstw (dużych i średniej wielkości) może usprawniać operacje oraz intensyfikować rozwój w wielu sektorach przemysłu. Szczegóły o firmie i rozwiązaniach – www.infor.com.

System Infor M3 w Polsce (i usługi wdrożeniowe) jest oferowany przez firmę iPCC (dawna nazwa: Polish Consulting Company) Sp. z o.o., która jest partnerem Infor w Polsce. iPCC obsługuje obecnie ponad 90 klientów użytkujących system Infor M3 w kraju i bierze udział w projektach wdrożeniowych systemu na całym świecie. Szczegóły o firmie i jej ofercie – www.i-pcc.pl.