fbpx

Największa izraelska grupa meblowa wybiera rozwiązania Infor w celu integracji swojego łańcucha dostaw

Aminach, największa izraelska firma meblowa, rozpoczęła realizację projektu w zakresie planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) z wykorzystaniem rozwiązania Infor M3. Projekt, którym zarządza spółka Intentia Israel będąca partnerem firmy Infor, będzie obsługiwać 280 użytkowników w 46 sklepach w całym kraju oraz ośrodek produkcyjny w Izraelu.

Po analizie szeregu rozwiązań ERP przy pomocy profesjonalnej firmy konsultingowej firma Aminach wybrała rozwiązanie Infor M3 (wersja 13.4). Rozwiązanie to zostało wybrane ze względu na jego szeroką funkcjonalność, możliwość obsługi zarówno działalności produkcyjnej, jak i handlowej firmy Aminach oraz wysoki stopień integracji pomiędzy różnymi modułami. Następnie odwzorowano procesy biznesowe firmy Aminach w celu zapewnienia synergii pomiędzy wszystkimi systemami informatycznymi i ustanowienia jednolitego standardu procesów pracy i zarządzania łańcuchem dostaw.

Infor M3 ma zapewnić firmie Aminach szereg możliwości potrzebnych przedsiębiorstwu produkcyjnemu i sprzedażowemu dysponującemu wieloma ośrodkami, takich jak zarządzanie siecią sklepów detalicznych, zarządzanie artykułami i infrastrukturą produktową, zarządzanie łańcuchem dostaw, planowanie produkcji i zarządzanie produkcją, wyceny i zarządzanie finansami, jak również zarządzanie obsługą serwisową.

Projekt będzie przebiegał w dwóch etapach. W fazie pierwszej, która rozpoczęła się w maju 2019 r. i ma się zakończyć w styczniu 2020 r., moduł finansowy, sieć i moduł wycen, które zostały wdrożone we wszystkich oddziałach firmy, zostaną podłączone do interfejsu zamówień, jak również do dotychczasowych systemów takich jak system magazynowy i system planowania produkcji. W ramach fazy drugiej, która ma trwać od kwietnia 2020 r. do stycznia 2021 r., zostaną wdrożone funkcje zarządzania produkcją i łańcuchem dostaw oraz kompleksowe funkcje zarządzania oddziałem.

„Oprogramowanie Infor M3 jest wyposażone w najlepsze procedury branżowe z dziedziny produkcji, dystrybucji i handlu detalicznego w oparciu o doświadczenia tysięcy przedsiębiorstw i organizacji z całego świata. Dzięki temu nie wymaga programowania i dostosowywania, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze” — powiedział Amichay Keidar, kierownik ds. projektów w firmie Intentia. „Rozwiązanie ERP pomaga w przeprowadzaniu zmian organizacyjnych i uwzględnia fakt, że prowadzenie przedsiębiorstwa z branży produkcji i dystrybucji wymaga elastyczności i szybkiego reagowania na zmiany rynkowe przez wiele lat”.

„Coraz więcej przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, że doświadczenie zespołów wdrożeniowych oraz dojrzałość samego rozwiązania ERP ma ogromne znaczenie” — powiedział Eli Maisels, dyrektor generalny firmy Intentia. „Aminach dołączył do licznej grupy czołowych izraelskich firm, które wybrały Infor M3 jako kompleksowe rozwiązanie oparte na wiedzy pomagające im w prowadzeniu działalności na rynku krajowym i zagranicznym w sposób sprawny i produktywny”.

Infor M3 zawira funkcje branżowe i najlepsze praktyki dotyczące takich branż jak meble, tworzywa sztuczne, chemia, metale, opakowania, moda, żywność i branża farmaceutyczna. Rozwiązanie ERP zostało pomyślnie wdrożone przez wiele izraelskich przedsiębiorstw, takich jak Delta Galil, Angel Bakery, Dexel, Carmel Wineries i Carmel Frankel.

Informacje o firmie Aminach

Aminach Group to największa izraelska firma meblowa. Od ponad 80 lat jest jednym z największych izraelskich producentów wysokiej jakości mebli sypialnianych oraz mebli dla sektora turystyki. Aminach ustanowił nowe standardy mebli sypialnianych w Izraelu. Firma produkuje i sprzedaje następujące czołowe marki: Aminach, King Koil, Spapa, Bed and Half, Swissflix Adjustable Systems, Serta, American Comfort, Innovation i wiele więcej. Dowiedz się więcej.

Informacje o firmie Intentia Israel

Intentia Israel jest regionalnym przedstawicielem firmy Infor. Oferuje doświadczonych ekspertów w dziedzinie ERP, którzy mają głęboką wiedzę na temat procesów w wielu różnych branżach oraz bogate doświadczenie we wdrażaniu skomplikowanych projektów informatycznych obejmujących całe organizacje w Izraelu i innych krajach. Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi Intentia Israel została uhonorowana wieloma nagrodami przez firmę Infor.

O firmie Infor

Infor tworzy specjalizowane branżowo oprogramowanie dla biznesu, udostępniane m.in. w technologii chmury. Firma zatrudnia 17 300 pracowników i obsługuje ponad 68 000 klientów w ponad 170 krajach. Rozwiązania Infor są tworzone z myślą o rozwoju. Więcej informacji na stronie http://pl.infor.com/.

W Polsce system Infor M3 jest od wielu lat dystrybuowany i wdrażany przez polskiego partnera Infor – iPCC Sp. z o.o. (www.i-pcc.pl).

Źródło: Infor