fbpx
Krótkie
demo Infor M3
Produkty dodatkowe do Infor M3

WEBINAR DLA BRANŻY SPOŻYWCZEJ

Zapraszamy do udziału w webinarium „Oferta iPCC dla branży spożywczej w czasie kryzysu COVID-19„, które odbędzie się 10 czerwca 2020 roku w godzinach 9:00-12:00.  Spotkanie poświęcone będzie narzędziom , które  mogą pomóc firmom z branży spożywczej w czasie kryzysu wywołanego pandemią.

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams.

Rozumiemy, że w dzisiejszej rzeczywistości najbardziej istotne staje się dla producentów żywności:
zapewnienie bezpieczeństwa żywności – poprzez pełne śledzenie produktów, minimalizację udziału ludzi w procesie (praca zdalna), pełną informację o technologii,
szybka reakcja na braki surowców (załamania w międzynarodowych łańcuchach dostaw), zmiany zapotrzebowania odbiorców (duże gwałtowne zapotrzebowania),
szybsze i dokładniejsze prognozowanie i planowanie zakupów oraz produkcji maksymalna automatyzacja (braki pracowników) i praca zdalna (decyzje ograniczające ze względu na pandemię).

Agenda spotkania:

08:30 – 09:00 Techniczne przygotowanie uczestników.
09:00 – 09:15  Wprowadzenie do spotkania. Przedstawienie uczestników spotkania.
09:15 – 11:15     Oferta iPCC dla branży spożywczej w czasie kryzysu COVID-19.

Omówione zostaną zagadnienia związane z aplikacjami Infor CloudSuite Food&Beverage:

  • ułatwienie pracy zdalnej,
  • lepsze prognozowanie popytu,
  • precyzyjne planowanie produkcji i zakupów,
  • zwiększenie bezpieczeństwa żywności,
  • szybkie wprowadzanie nowych produktów.

11:15 – 11:30   Dyskusja.
11:30 – 11:40  Podsumowanie spotkania.

Systemy Infor, które iPCC dystrybuuje i wdraża na polskim rynku, pomagają sprostać tym wyzwaniom. Aplikacje Infor zapewniają prawidłowe zarządzanie w czasie rzeczywistym technologiami i tworzeniem nowych produktów (Infor PLM), pełną identyfikowalność (Infor Graphical Lot Tracker), zaawansowane prognozowania popytu (Infor DMP), dokładne planowanie (FFP) i harmonogramowanie (Infor SWB), a także zdalny dostęp z dowolnych urządzeń dzięki platformie technologicznej Infor OS wyposażonej m.in. w system kontekstowej komunikacji „społecznościowej” Infor Ming.le.

Do udziału w webinarium zapraszamy zarząd, kierownictwo przedsiębiorstw oraz osoby współuczestniczące w procesie wyboru rozwiązań informatycznych.

 

Twój kontakt w iPCC: Anna Wysokińska, tel. 788 411 723, email: anna.wysokinska@i-pcc.pl.

Open